vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust Slimline Widescreen Tablet

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2055 Kč s DPH

1698 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tablety a digitizéry
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 16529
Výrobce: TRUST
Záruka: 36 měsíců
Trust Slimline Widescreen Tablet
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Trust; Třída produktu: Grafický tablet; Rozlišení tabletu: 2000; Aktivní plocha (šířka x výška): 254x158 mm; Funkce pera: 1 programovatelné tlačítko; Vstupní / Výstupní rozhraní: 1 x USB 2.0; Součást balení: Stylus; Ovladače pro operační systém v balení: Windows; Šířka: 250 mm; Výška: 320 mm; Hloubka: 15 mm; Čistá hmotnost: 0.902 kg; Doplňující informace: 21 doplňkových programovatelných tlačítek pro přímý přístup, S průhlednou fólií na překreslování obrázků, Součástí je software umožňující kreslení a úpravu obrázků; Další informace: http://www.trust.com/16529


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust Slimline Widescreen Tablet
Diskuze k produktu: slimline-widescreen-tablet není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.