vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sluchátka Hama 93028 HK-3028

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
180 Kč s DPH

149 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: Hama
Váha: 0,049
Sluchátka Hama 93028 HK-3028
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
HAMA InEar HK-3028 jsou designové a moderní špuntové sluchátka, které potěší především velkou přenositelností a pohodlným nošením během vašich cest či při sportu. Budou vám produkovat vždy čistý a krystalický zvuk a sednou do vašich uší naprosto perfektně. Hledáte-li snadno přenositelné a nenápadné sluchátka pro vylepšení vašeho tréninku či dlouhého cestování HAMA InEar jsou ideální právě pro vás. Disponují konektorem jack 3,5 mm. stereo a délkou kabelu 1,2 metrů. Sluchátka jsou vyvedena v bílém barevném provedení.

Technické údaje:
špuntová sluchátka
výměnné silikonové špunty ve 3 velikostech
Citlivost: 90 dB
Impedance: 32 Ohmů
Konektor: jack 3,5 mm. stereo
Délka kabelu: 1,2 m.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sluchátka Hama 93028 HK-3028
Diskuze k produktu: sluchatka-hama-93028-hk3028 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.