vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sluchátka Koss Porta Pro

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1327 Kč s DPH

1097 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: KOSS
Váha: 0,06
Sluchátka Koss Porta Pro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Koss Porta Pro jsou díky své kvalitě a jedinečnosti nejoblíbenější legendou mezi sluchátky. Originální a nepřehlédnutelný design předjímá výjimečnost tohoto výrobku s vynikajícím technickým provedením. Úctyhodné rozměry akustického měniče jsou zárukou špičkových dynamických basů, které by jste dozajista čekali pouze u studiových uzavřených sluchátek. Zvuk je však čistý a ve vyrovnaném podání.

Specialitou je použitá technologie ComfortZone, kdy přepínačem nad samotnou mušlí můžete měnit přítlak hlavového mostu mezi sluchátkem a molitanovou opěrkou na spáncích a dosáhnout tak maximálního pohodlí při poslechu. Další prvky, jako zlacený konektor, lze již u sluchátek této kvality považovat za samozřejmost. Sluchátka lze velmi lehce složit do minimálních rozměrů. Pokud toužíte po něčem unikátním, jsou tato sluchátka právě pro vás.

Tato sluchátka jsou tak výborného zvuku, že byste je nejradší využívali ke všem audiozařízením. Mějte však na paměti délku přívodního kabelu, ten by nemusel stačit pro připojení k PC. Porta Pro patří bezkonkurenčně do absolutní špičky mezi otevřnými typy sluchátek, posluchači vážné hudby by však mohli být zklamáni posunutím dynamiky zvuku více k basovým frekvencím. Pro poslech popu, rocku, hip-hopu či techna jsou však Porta Pro ideální! Máme výborné ohlasy i od posluchačů jazzu. V rušném prostředí nastavte ComfortZone na maximální přítlak – firm pro dokonalý přenos zvuku. V klidném prostředí nechte Vaše uši odpočinout a nastavte nejmenší přítlak.

Uchycení přes hlavu
Kmitočtový rozsah od 15 Hz
Kmitočtový rozsah do 25000 Hz
Impedance 60 Ohm
Citlivost 101 dB/mW
Délka přívodního kabelu 1.2 m
Konektor 3.5 mm
Hmotnost 60 g


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sluchátka Koss Porta Pro
Diskuze k produktu: sluchatka-koss-porta-pro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.