vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sluchátka Pioneer SE-CE511-H

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
336 Kč s DPH

278 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Sluchátka Pioneer SE-CE511-H
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Sluchátka SE-CE511 jsou vybavena kvalitním reproduktorem produkujícím dokonalé dynamické tóny. Sluchátka skvěle padnou do uší a uživatel má možnost si vybrat z několika barevných variant.

Sluchátka s frekvenčním rozsahem 20 - 21000 Hz, citlivostí 104 dB a impedancí 32 ohmů jsou určena majitelům MP3 přehrávačů, mobilních telefonů, PDA, tabletů či notebooků. Jejich použití je téměř univerzální vzhledem k přítomnosti 3.5mm jacku. Kabel má dostatečnou délku 120 centimetrů.

Sluchátka SE-CE511 mají hmotnost pouze 5,8 gramů, čímž nikomu nebudou bránit při pohodlném nošení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sluchátka Pioneer SE-CE511-H
Diskuze k produktu: sluchatka-pioneer-sece511h není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.