vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sluchátka Senheiser PX 200-II černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1916 Kč s DPH

1583 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: SENNHEISER
Váha: 0,183
Sluchátka Senheiser PX 200-II černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Uzavřená přenosná skládací miniaturní sluchátka. Transportní obal. Tento model je takřka bez konkurence. Tak malá opravdu uzavněná sluchátka již skoro nikdo nedělá. Za opravdu velmi dobrý útlum okolního hluku samozřejmě platíte větším přítlakem na uši.

"Otočit a složit" - registrovaný design umožňuje otočit náušníky o 90 stupňů a složit sluchátka do zavřené pozice. Sluchátka jsou v otevřené i zavřené poloze aretována. Kevlarem vyztužený signálový kabel z OFC mědi. Velmi lehká sluchátka (pouhých 60 g bez kabelu). Pohodlné nošení - polstrovaný hlavový most. Ideální pro cestování hromadnou dopravou (mušle poskytují 15-25 dB útlum okolí). Robustní transportní pouzdro s integrovaným držákem kabelu se vejde do kapsy košile.

Vynikající kvalita zvuku pro přenosné přehrávače. Membrány Duofol se spirálovými vlysy poskytují mimořádně věrný zvuk. Silné neodymové magnety garantují nízké zkreslení. Vysoká účinnost a výkon reprodukce. Vyvážený a detailní zvukový obraz, vhodný pro hudbu všech typů. Živá a rychlá odezva basů díky systému dvojitého tlumení s 80 ppi speciálně perforovanými, polyuretanovými prvky. Robustní a odolná sluchátka - pevný hlavový most z oceli s kovovými spoji a zesílenými konci, odolnost spoje s mušlemi byla testována. Snadno vyměnitelné náušníky a polstrování hlavového mostu (výměnu mušlí a hlavového mostu provádí autorizovaný servis).
Mušle:
Uzavřené

Náušníky:
supraaural, koženka

Frekvenční rozsah (Hz):
10 - 21.000 Hz (- 10 dB/1 kHz)

Impedance (?):
32 ?

Citlivost (dB/mW):
115 dB SPL (1 kHz, 1 Vrms)

Hmotnost (g):
60 g (bez kabelů)

Kabel :
OFC měď 1,4 m do obou mušlí

Konektor:
3,5 Jack

Zkreslení:
0,1 %


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sluchátka Senheiser PX 200-II černá
Diskuze k produktu: sluchatka-sennheiser-px-200-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.