vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SMARTSUIT Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1190 Kč s DPH

983 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 18736
Výrobce: SmartSuit
Váha: 0,24
Záruka: 3 měsíců
SMARTSUIT Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
" SmartSuit: Protection is our business!

Elegance, design, styl, luxus a vkusne zpracované detaily zároven s maximálním stupnem ochrany a snadnosti používání: Kolekcí SmartSuit vnášíme do sveta módních a ochranných doplnku zcela nový rozmer!

Když se elegance snoubí s funkcností

Kolekce SmartSuit slucuje to nejlepší z obou svetu. I ty nejmenší detaily jsme vypracovali k dokonalosti. Výsledkem je dechberoucí vzhled, jenž se pojí s dokonalou ochranou vaší elektroniky.

Pri výrobe doplnku z kolekce SmartSuit používáme nejkvalitnejší textilní materiály. Vnejší cást je zhotovena z vysoce kvalitní a odolné látky opatrené povrchovou úpravou z mikrovláken, která jí propujcuje elegantní a jedinecný vzhled. Brašna SmartSuit Briefcase Laptop Bag je odolná proti vniknutí vody (stejne jako použité zipy), címž zarucuje optimální ochranu vašich zarízení pred deštem a vetrem. Navíc se tato brašna na laptop snadno cistí. Výsledkem je elegantní vzhled kombinovaný s vysokou odolností.

Vnitrek brašny je vyložen bavlnou, která svou mimorádnou kvalitou odpovídá materiálum používaným pri výrobe prvotrídních košil. Polstrování vnitrku je k dispozici v nevšedních barevných kombinacích. Prihrádky na laptop a tablet jsou vybaveny mekkými vycpávkami, které prístroje chrání proti nárazum a poškrábání. Brašna Briefcase má velice prehledné a praktické usporádání, takže nabízí dostatek prostoru pro všechnu vaši elektroniku i príslušenství.

Holandský design

Luxusní materiály

Vnejšek vyrábíme z vysoce kvalitní a odolné látky. Vyložení vnitrku v nevšedních barevných kombinacích.
Dumyslné kapsy

Kapsy na veškeré príslušenství jako nabíjecky, kabely, telefon, pametové a platební karty, vizitky, psací potreby atd.
Rychle prístupná kapsa

Bezpecná, ale snadno prístupná kapsa na cestovní pas, mobilní telefon nebo peneženku. Nachází se na strane nošené smerem k telu, takže je prístupná jen vám.
Barvy

K dispozici ve trech nevšedních barevných kombinacích: Black Fusion, Khaki Oasis a Silver Flamengo.

Protection is our Business

Odolnost proti povetrnostním vlivum

Látka a zipy jsou odolné proti vniknutí vody a chrání vaše zarízení pred neprízní pocasí.
Prihrádka na laptop

Urcena pro 16palcové laptopy, maximální velikost ciní 38 × 26 × 4 cm.
Prihrádka na tablet

Urcena pro 10palcové tablety, maximální velikost ciní 26 × 19 cm (napr. iPad, 10"" Galaxy Tab 2, Google Nexus 10 a další).
Mekké ochranné vycpávky

Mekké vycpávky chrání váš tablet a laptop pred nárazy a poškrábáním.
"


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SMARTSUIT Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá
Diskuze k produktu: smartsuit-brasna-na-notebook-16-briefcase-black-fusion-cerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.