vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Honeywell Dolphin 6500 - 3 roky servis

Kalkulačka splátek CETELEM
7071 Kč s DPH

5844 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SVC6500-SMS3
Výrobce: HONEYWELL
no image
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Honeywell se snaží zabezpečovat co nejlepší servisní podmínky pro svá zařízení. Tento prémiový servisní program pokrývá stále větší množství produktů a poskytuje rychlejší doby oprav. Při uzavření SMS servisu při koupi zařízení získáte následující výhody:

*3letý nebo 5letý servisní program
*každý ruční nebo bioptický snímač čárového kódu odeslaný na opravu je v perfektním stavu odesílán zpět ze skladu Honeywell již druhý pracovní den od přijetí
*pouze 3 pracovní dny pro opravu a zpětné odeslání ze skladu Honeywell pro mobilní terminály
*tzv. Comprehensive Coverage program, servis s plnou náhradou vad způsobených mechanickým poškozením
*update firmware bez dodatečných nákladů
*zpětnou dopravu hradí společnost Honeywell

Jak SMS objednat:
Objednávku proveďte klasickou cestou přes web a do poznámky uveďte číslo faktury, na kterou jste čtečky nakoupili plus SN čtečky (čteček).

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Honeywell Dolphin 6500 - 3 roky servis
Diskuze k produktu: sms-dolphin-6500-3-roky není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.