vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SNMP MODUL PRO UPS POWER WALKER VI RT LCD, VFI RT/T LCD, VFI 3/1

Kalkulačka splátek CETELEM
4618 Kč s DPH

3817 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 10120517
Výrobce: Power Walker
Záruka: 24 měsíců
SNMP MODUL PRO UPS POWER WALKER VI RT LCD, VFI RT/T LCD, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: Power Walker; Třída produktu: Příslušenství pro UPS; Druh příslušenství k UPS: rozšiřující karta; Doplňující informace: Umožní řízení a kontrolování několika UPS přes LAN a Internet, Dynamické grafy UPS dat v reálném čase (napětí, frekvence, úroveň zátěže,, úroveň baterií), Varovné upozornění přes zvukovou signalizací, síť, mobilní telefon, e-mail, Historie dat uložená v centrální databázi PC, Jednoduchý upgrade firmwaru jedním kliknutím, Zabezpečení heslem a vzdálený přístup řízení, Volitelné: Environmentální monitorování pro měření teploty, vlhkosti, kouře, Spolupracuje s: VI 1000 RT LCD, VI 1500 RT LCD, VI 2000 RT LCD,


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SNMP MODUL PRO UPS POWER WALKER VI RT LCD, VFI RT/T LCD, VFI 3/1
Diskuze k produktu: snmp-modul-pro-ups-power-walker-vi-1000-1500-2000-3000-rt-lcd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.