vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony A5000, 16-50mm, 20,1Mpix, bajonet E, černý

Kalkulačka splátek CETELEM
11435 Kč s DPH

9450 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ILCE5000LB.CEC
Výrobce: SONY
Váha: 0,852
Záruka: 24 měsíců
Sony A5000, 16-50mm, 20,1Mpix, bajonet E, černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
A5000

Právo na krásné záběry
Užívejte si výkon i flexibilitu digitálního fotoaparátu s výměnným objektivem, ať jste kdekoli, s novým fotoaparátem ?5000 - nejlehčím digitálním fotoaparátem s výměnným objektivem na světě .

Funkce
*Snímač Exmor® HD APS 20,1 MP
Získejte neuvěřitelné detaily a skvělé zvětšeniny. Díky velikosti 20,1megapixelového snímače APS-C a technologii Sony CMOS Exmor® APS HD dosahuje fotoaparát vysokého rozlišení a kvality snímků digitální zrcadlovky, aniž by došlo ke zhoršení citlivosti při slabém světle nebo šumu snímače.
*Obrazový procesor BIONZ X™
S nejnovějším procesorem Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.
*Slabé osvětlení není žádný problém
Vysunovací blesk vestavěný do těla kompaktního fotoaparátu je perfektní, pokud k pořízení snímku potřebujete světlo navíc. V kombinaci s vysokou citlivostí ISO - od ISO 100 do ISO 16000 - je možné fotografovat prakticky při každém nastavení.
*Filmy ve Full HD 1080/60i/24p nebo 1080/30p MP4
Zaznamenávejte video v ohromující vysoké kvalitě Full HD v režimu 60i nebo 24p snímků za sekundu. Nahrává podle vaší volby ve formátu 60i/24p Blu-Ray v kvalitě AVCHD™ format5 nebo ve formátu 1080/30p MP4 vhodném pro počítače.
*Praktický objektiv s motorovým zoomem s motorovým ovládáním zoomu a ovládáním těla
Pohodlné ovládání zoomu na těle fotoaparátu umožňuje ovládat fotoaparát bez námahy jednou rukou a snadno používat zoom i při fotografování autoportrétů: pohodlné používání kompaktních fotoaparátů se tak vrací do říše modelů s výměnnými objektivy.
*Funkce rozpoznání obličeje Face Detection / Smile Shutter
Nastavte fotoaparát ?5000 tak, aby dokázal rozpoznávat tváře a úsměvy. Funkce rozpoznání obličeje Face Detection rozliší až 8 tváří v kompozici a poté na základě těchto tváří upraví expozici, vyvážení bílé a další nastavení. Funkce Smile Shutter - lze nastavit na tři úrovně - automaticky pořídí snímek, když jsou na scéně detekovány úsměvy.
*Životnost baterie až 420 snímků
Na jedno nabití baterie pořídíte díky napájení z lithium-iontové baterie Sony® Stamina™ až 420 snímků. Systém baterií Sony InfoLITHIUM™ umožňuje sledovat zbývající procenta nabití baterie, můžete tedy bez obav dál fotografovat.
*Kompaktní, snadno přenosný objektiv PZ 16-50 mm v sadě
Aby byl fotoaparát ?5000 dokonale přenosný, obsahuje jeho sada objektivů skládací 16-50mm objektiv s motorovým zoomem (SELP1650). Ideální na cesty nebo vždy, když potřebujete kompaktní a lehký kombinovaný fotoaparát.
*Automatické zarámování objektů vyplní rámeček daným objektem
S funkcí automatického zarámování objektů dodáte svým fotografiím punc profesionality. Součástí funkce automatického zarámování objektů jsou vylepšení, jako je například výjimečná možnost fotografování portrétu dvou osob spolu s funkcí rozpoznání obličeje a ostření se sledováním: nejen že se obyčejné fotografie promění v ohromující kompozice, ale děje se tak automaticky na základě rozpoznání scény a následného příslušného oříznutí.
*Jednoduché vytváření skvělé kompozice autoportrétů
Výklopný displej LCD fotoaparátu ?5000 lze vyklopit o 180° a pořídit tak autoportrét během okamžiku. Zahrňte do záběru další osoby, experimentujte se zajímavými úhly nebo se fotografujte s významnými památkami v pozadí. Když stisknete spoušť, fotoaparát udělá všechno za vás.
*Vynikající automatické funkce a fotografická kreativita
Díky špičkovému automatickému režimu stačí k pořizování skvělých fotografií zaměřit a stisknout spoušť. Umožní vám také vychutnat si kreativní fotografický výraz s využitím režimu Photo Creativity - pro snadné nastavení rozostření pozadí, jasu, barvy a živosti - nebo přidání režimů obrazových efektů při prohlížení výsledků v reálném čase na displeji LCD.
*Volba scény
Optimalizujte kvalitu snímku pro daný typ fotografované scény výběrem jednoho z režimů Volba scény, včetně režimů Portrét, Sportovní akce a Makro.
*Kreativní styl
Podtrhněte charakter scény zvolením vhodného režimu (Standardní, Živé barvy, Portrét, Krajina, Západ slunce, Černobílý nebo Sépie).
*Režimy P/A/S/M
Díky těmto čtyřem režimům si můžete snadno vychutnat tvůrčí svobodu ručního fotografování, kde si sami určíte, co je pro daný snímek nejdůležitější.
*Fotografování z ruky za soumraku (Volba scény)
Vytvářejte z ruky překrásné večerní záběry s minimem rozmazání a šumu díky aktivaci tohoto pokročilého režimu Volba scény.
*Ochrana před rozmazáním pohybem
Tato funkce zlepšuje zřetelnost snížením rozmazání objektu pohybem, ke kterému dochází na špatně osvětlené scéně nebo při fotografování při nastavení na teleobjektiv.
*Funkce automatické korekce saturace jasového signálu
Tato praktická funkce koloruje nejvíce zaostřené oblasti snímku, abyste mohli rychle potvrdit, zda ruční ostření potřebuje upravit.
*Optimalizace dynamického rozsahu (DRO)
Optimalizace dynamického rozsahu (DRO) představuje další způsob, jak upravit kontrastní záběry a získat přirozenější snímky. Na rozdíl od automatického režimu HDR ji lze využít při fotografování pohybujících se objektů a dokonce i při vysokorychlostním souvislém fotografování.
*Panoramatický záběr
Při fotografování stačí fotoaparátem otáčet a zachytíte úchvatná panoramata, která si lze vychutnat na obrazovce LCD nebo na širokoúhlém televizoru.
*MF Assist
Dosáhněte větší přesnosti při ručním ostření tím, že na displeji LCD zvětšíte scénu 6,8x nebo 13,6x a výsledný obraz doladíte.

Detaily
· -20,1MP snímač CMOS Exmor® APS HD
· -Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a redukci šumu
· -Výklopný 180° displej LCD pro dokonalé autoportréty
· -Služba PlayMemories Camera Apps nabízí řadu tvůrčích možností
· -Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi® a NFC jedním dotykem
*Kompatibilita objektivu
Objektivy Sony s bajonetem E
*Typ snímače
Snímač CMOS Exmor® APS HD typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
*Efektivní pixely
Přibl. 20,1 megapixelu
*ISO citlivost
Fotografie: ekvivalent ISO 100-16000, automatický režim (ISO 100-16000, volitelný dolní a horní limit) Filmy: ekvivalent ISO 100-6400 (v krocích po 1/3 EV), automatický režim (ekvivalent ISO 100-6400, volitelný dolní a horní limit)
*Výdrž baterie (CIPA, fotografie)
Přibl. 420 snímků (monitor LCD)
*Typ obrazovky
7,5 cm (typ 3,0), jednotka TFT
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k Sony A5000, 16-50mm, 20,1Mpix, bajonet E, černý
Diskuze k produktu: sony-a5000-1650mm-201mpix-bajonet-e-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.