vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY Alfa5000 fotoaparát, 20.4MPix + 16-50mm - černý

Kalkulačka splátek CETELEM
11780 Kč s DPH

9736 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ILCE5000LB.CEC
Výrobce: SONY
Váha: 0,852
Záruka: 24 měsíců
SONY Alfa5000 fotoaparát, 20.4MPix + 16-50mm - černý
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Právo na krásné záběry
Užívejte si výkon i flexibilitu digitálního fotoaparátu s výměnným objektivem, ať jste kdekoli, s novým fotoaparátem Alfa 5000 – nejlehčím digitálním fotoaparátem s výměnným objektivem na světě1.
• 20,1MP snímač CMOS Exmor APS HD • Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a redukci šumu • Výklopný 180° displej LCD pro dokonalé autoportréty • Služba PlayMemories Camera Apps nabízí řadu tvůrčích možností • Snadné sdílení a ovládání díky Wi-Fi a NFC jedním dotykem
Kompatibilita objektivu Objektivy Sony s bajonetem E
Typ snímače Snímač CMOS Exmor APS HD typu APS-C (23,5 x 15,6 mm)
Efektivní pixely Přibl. 20,1 megapixelu
ISO citlivost Fotografie: ekvivalent ISO 100–16000, automatický režim (ISO 100–16000, volitelný dolní a horní limit) Filmy: ekvivalent ISO 100–6400 (v krocích po 1/3 EV), automatický režim (ekvivalent ISO 100–6400, volitelný dolní a horní limit)
Výdrž baterie (CIPA, fotografie) Přibl. 420 snímků (monitor LCD)
Typ obrazovky 7,5 cm (typ 3,0), jednotka TFT
Vytvářejte vlastní úžasné snímky a videa Můžete zachytit každý skvělý detail v jakémkoli osvětlení.
Snímač CMOS Exmor APS HD Tento pozoruhodný snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou hladinu šumu.
Obrazový procesor BIONZ X™ S nejnovějším obrazovým procesorem Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a neuvěřitelně reálné detaily spolu s vysokou rychlostí zpracování.
Vysoká citlivost ISO 100–16 0002 Vysoká citlivost vám umožní snímat za nedostatečného osvětlení bez blesku nebo jasně zmrazit rychlou akci. Také co nejvíce sníží šum a zvýší detaily.
Nejvybranější snímač obrazu na světě Společnost Sony je světovým výrobcem č. 1 snímačů obrazu pro digitální fotoaparáty a videorekordéry.3
Zachyťte scénu v úchvatném Full HD Stačí stisknout tlačítko MOVIE (Film) a natočíte krásné HD video ve formátu AVCHD. Rychlé nastavení 60i/50i4 zvolte pro zvláště plynulé akční scény, pomalejší 24p/25p4 zase přinese tradičnější filmový dojem.
Technologie NFC jedním dotykem usnadňuje připojování Sdílení je nyní ještě snazší. Své snímky nebo videa mp4 můžete ihned odeslat do chytrého telefonu či tabletu5 se systémem Android™, a to díky vestavěným funkcím Wi-Fi a NFC™6.
Snazší zachycení každé krásné vzpomínky Ať fotografujete sami sebe s přáteli nebo zachycujete pulzující noční město, tyto inovace se postarají, aby vaše snímky byly stejně krásné jako původní zážitky.
Dokonale komponované autoportréty Nyní se snadno vyfotografujete v ideální póze – sami nebo s někým blízkým. Stačí vyklopit displej LCD a doladit kompozici. Chcete-li co nejlepší výsledky, efekt pro měkké tóny pleti chytře vyhladí všechny vrásky a oživí barvy.
Efekt pro měkké tóny pleti Efekt pro měkké tóny pleti vyhladí všechny vrásky a pobledlou pleť: buďte si jisti, že budete vždy vypadat nejlépe.
Funkce Face Detection a Smile Shutter Tyto funkce se postarají, aby obličeje vypadaly fantasticky, byly zaostřené a úsměv se zachytil v ten pravý okamžik.
Automatické zarámování objektů Tato funkce ořízne snímek tak, aby co nejvíce upoutal, aniž by došlo ke ztrátě kvality – díky technologii Pixel Super Resolution a snímači Exmor.
Oživte své snímky a videa Obrazový efekt vám umožní proměnit všední scény v umělecká díla. Experimentujte se třinácti režimy pro snímky či videa a prohlédněte si je v reálném čase na displeji LCD a dosáhněte dokonalého vzhledu.7
Přidejte svému fotoaparátu nové funkce Aplikace PlayMemories Camera promění vaše zkušenosti se snímáním Stáhněte si nové aplikace pro úpravy a snímání, odesílejte fotografie bezdrátově bez počítače a vylepšete fotoaparát posledními novinkami. (Upozorňujeme, že dostupnost aplikací se v jednotlivých zemích liší.)
Vícenásobná expozice Vícenásobná expozice snadno. Stačí zvolit jedno ze sedmi témat a tato aplikace automaticky složí expozice s optimalizovanými nastaveními.
Časosběrný záznam Tato aplikace se snadným použitím automaticky pořídí sérii snímků a spojí je do videa. Dokonalého vzhledu dosáhnete volbou z osmi témat.
Synchronizace s chytrým telefonem Již brzy! Zařiďte si bezplatný účet a stáhněte si tuto aplikaci pro praktickou synchronizaci snímků se službou PlayMemories Online™.
Objektivy a příslušenství vás potěší ještě více Přizpůsobte si fotoaparát po svém pomocí stylového a funkčního příslušenství
Pozn.: 1 Mezi digitálními fotoaparáty s výměnnými objektivy vybavenými snímačem obrazu APS-C. Od vydání tiskové zprávy v lednu 2014, podle průzkumu společnosti Sony. 2 Funkce Auto ISO ve výchozím nastavení vybírá od citlivosti ISO 100 do 3200. 3 Podle průzkumu společnosti Sony od dubna 2012 do března 2013, který prokazuje 50% podíl společnosti Sony na trhu 4 NTSC/PAL 5 Vyžaduje instalaci poslední verze aplikace PlayMemories Mobile dostupné ke stažení zdarma ( www.sony.net/pmm/ ). 6 Není-li mobilní zařízení kompatibilní s funkcí NFC, může se fotoaparát připojit pomocí Wi-Fi. Není-li mobilní zařízení kompatibilní s funkcí NFC, může se fotoaparát připojit pomocí Wi-Fi. 7 Efekty HDR malba, sytý monochromatický záběr, měkké zaostření, miniatura, ilustrace a akvarel se nezobrazují v reálném čase a nelze je použít u videí


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k SONY Alfa5000 fotoaparát, 20.4MPix + 16-50mm - černý
Diskuze k produktu: sony-a5000-1650mm-201mpix-bajonet-e-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.