vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony A68, 18-55mm, 24,2Mpix

Kalkulačka splátek CETELEM
23388 Kč s DPH

19329 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ILCA68K.CEC
Výrobce: SONY
Váha: 1,273
Záruka: 24 měsíců
Sony A68, 18-55mm, 24,2Mpix
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S novým fotoaparátem Alpha A68 (ILCA-68) od Sony mohou zapálení fotografové objevovat ještě více tvůrčích možností, které jim skýtá jejich sbírka objektivů s bajonetem A.
Fotoaparát ?68 zdědil celou řadu profesionálních funkcí oblíbeného modelu ?77 II, včetně funkce unikátního systému Sony 4D FOCUS, který nabízí mimořádný výkon automatického ostření (AF) v jakýchkoliv světelných podmínkách – a to i při EV-2, kde jiné fotoaparáty již nestačí držet krok.
Tento systém, který využívá fázovou detekci, pracuje s ne méně než 79 ostřícími body, včetně 15 křížovými body, plus je vybaven dedikovaným senzorovým bodem automatického ostření s F2.8 pro fotografování hůře nasvětlených scén. Výsledkem je rychlé automatické ostření se širokým záběrem a prediktivním sledováním objektu (tracking), které rychle identifikuje a zaměří fotografovaný objekt. A díky unikátní technologii Translucent Mirror Technology od Sony ?68 nabízí konstantní AF sledování při kontinuálním fotografování rychlostí až 8fpsii.
Ať již fotografujete či natáčíte video, zárukou bezkonkurenční kvality obrazu je obrazový snímač APS-C Exmor CMOS s rozlišením 24 megapixelů a širokým rozpětím citlivosti ISO 100-25600 , v kombinaci s rychlým obrazovým procesorem Sony BIONZ X, který využívá technologii pro věrnější reprodukci detailu a snížení difrakce. K dispozici je i funkce Area-specific Noise Reduction, která selektivně sníží šum ve vybraných plochách snímku.
Full HD video využívá efektivního formátu XAVC Sv pro záznam ve vysokém bitrate – až 50 Mbit/s – s mimořádnou jemností detailu a minimálním šumem. A díky unikátní technologii Translucent Mirror Technology od Sony si můžete nepřetržitě užívat kontinuálního automatického ostření, které snadno drží krok s pohybujícími se objekty, a výsledkem jsou ostrá videa, která budí profesionální dojem, bez ohledu na formát, v němž natáčíte.
Snadnější cestu k dokonalé kompozici snímku i videa vám umožní ostrý a jasný hledáček OLED Tru-Finder. 100% pokrytí plochy je zárukou toho, že vždy uvidíte přesně to, co bude na snímku, ve vysokém kontrastu a s věrnou reprodukcí barev – takže se můžete s naprostou důvěrou věnovat manuálnímu ostření.
Tru-Finder hledáček doplňuje 2.7-type LCD monitor, který se vyklápí v úhlu až 135 stupňů směrem nahoru a 55 stupňů směrem dolů a můžete si tak sestavit kompozici ze široké škály úhlů. Ambiciózní fotoamatéři také určitě ocení podsvícený horní displej, díky němuž se mohou rychle ujistit, že jsou zvolena správná nastavení při fotografování z ruky nebo na stativu.
Stejně jako u recenzenty oceňované produktové řady ?7 i tento model je vybaven ovládacím kolečkem na zadním panelu, který umožňuje rychlou úpravu nastavení fotoaparátu pomocí konečků prstů. Deset tlačítek, k nimž lze uživatelsky přiřadit funkci, navíc nabízí okamžitý přístup k těm nejčastěji využívaným. Na předním panelu se nachází další ovládací kolečko pro rychlou úpravu nastavení a ergonomicky tvarovaný grip, který se postará o vyváženost fotoaparátu v ruce, a to i když máte nasazen těžší objektiv.
SteadyShot INSIDE minimalizuje vliv otřesů objektivu i při natáčení z ruky – na všechny ohniskové vzdálenosti a se všemi kompatibilními objektivy.
Přítomnost Multi Interface Shoe a multifunkčního terminálu vám nabídne ještě širší spektrum možností uměleckého vyjádření díky celé škále volitelné výbavy, včetně blesků, světel, mikrofonů a dálkových ovladačů.

4D FOCUS pro rychlé a přesné sledování objektu a automatické ostření se 79 ostřícími body - nejvyšším počtem na světě


Translucent Mirror Technology nabízí konstantní AF sledování při kontinuálním fotografování rychlostí až 8 snímků za sekundu
Obrazový snímač APS-C Exmor CMOS s rozlišením 24 megapixelů disponuje širokým rozpětím citlivosti: ISO 100-25600


Obrazový procesor BIONZ X umožňuje zachycení snímků ve vysoké kvalitě
Má přesný hledáček OLED Tru-Finder, výklopný LCDdisplej, monitor na vrchu fotoaparatu a uživatelsky nastavitelné ovládání


Stabilizace SteadyShot INSIDE je kompatibilní se všemi 34 objektivy s bajonetem A
Full HD video ve vysokém bitrate 50Mbit/s a ve formátu XAVC SPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony A68, 18-55mm, 24,2Mpix
Diskuze k produktu: sony-a68-1855mm-242mpix není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.