vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony ADP-AMA Adaptér patice pro příslušenství

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1184 Kč s DPH

979 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ADPAMA.SYH
Výrobce: SONY
Váha: 0,03
Záruka: 24 měsíců
Sony ADP-AMA Adaptér patice pro příslušenství
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

K fotoaparátu připevníte více příslušenství
Adaptér patice pro fotoaparát s paticí pro příslušenství s automatickým zámkem pro použití s příslušenstvím s univerzální paticí
*Možnost výběru z většího množství příslušenství
*Získáte více tvůrčí svobody
*Malý, lehký adaptér se snadnou instalací

Vlastnosti a funkce ADP-AMA
*Větší flexibilita při připojování příslušenství - Nyní můžete snadno připevnit příslušenství s univerzální paticí, jako jsou blesky a světla, k fotoaparátu s paticí s automatickým zámkem.
*Bezstarostné připojení, které je spolehlivé a bezpečné - Dodávaný ochranný kryt konektoru se pevně uzamkne k adaptéru a připojené příslušenství bude bezpečně zajištěno.
*Malý, lehký adaptér se snadnou instalací - Adaptér patice je malý a lehký. Snadno ho můžete přenášet v tašce na fotoaparát, pouzdru nebo kapse a mít ho stále s sebou.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony ADP-AMA Adaptér patice pro příslušenství
Diskuze k produktu: sony-adpama-adapter-patice-pro-prislusenstvi není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.