vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY ADP-FSK1 - Sada s náklonným držákem a gripem pro fotoaparáty ve stylu objektivu 

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
968 Kč s DPH

800 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Link, kabely USB foto
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ADPFSK1.SYH
Výrobce: SONY
Váha: 0,14
Záruka: 24 měsíců
SONY ADP-FSK1 - Sada s náklonným držákem a gripem pro fot...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Specifikace

Dodejte fotografiím nový rozměr – stačí k fotoaparátu ve stylu objektivu připevnit náklonný adaptér a grip ADP-FSK1. Nakloňte fotoaparát ve stylu objektivu až o 195° nebo jej otočte o 90° a můžete pořizovat snímky z různých úhlů a autoportréty. Díky pohodlnému gripu máte po celou dobu kontrolu nad tím, co fotíte.Nakloňte až o 195° a zachyťte kreativní snímky z různých úhlůOtočte svůj fotoaparát ve stylu objektivu o 90° a pořizujte rychlé autoportrétyGrip na prst pro pohodlné fotografování s fotoaparátem ve stylu objektivuLehký a odolný design s sebou můžete vzít kamkoli


Bezpečné upevnění ke všem fotoaparátům ve stylu objektivu QX
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY ADP-FSK1 - Sada s náklonným držákem a gripem pro fotoaparáty ve stylu objektivu 
Diskuze k produktu: sony-adpfsk1-sada-s-naklonnym-drzakem-a-gripem-pro-fotoaparaty-ve-stylu-objektivu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.