vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Blu-Ray DVD přehrávač BDP-S6500,4K/UHD

Kalkulačka splátek CETELEM
3178 Kč s DPH

2626 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: BDPS6500B.EC1
Výrobce: SONY
Váha: 1,469
Záruka: 24 měsíců
Sony Blu-Ray DVD přehrávač BDP-S6500,4K/UHD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Full HD 3D Blu-ray přehrávač, převzorkování obrazu na 4K,
vestavěná Wi-fi (2,4 GHz), převod z 2D na 3D, x.v. Colour, Screen Mirroring - zrcadlení obsahu chytrých telefonů/tabletů, DLNA, on-line streamování 2D videa z YouTube, přehrávání z USB a externího HD, podpora formátů: Foto - JPEG/GIF/PNG/MPO; Video - XviD / WMV9 / AVCHD / MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 / Motion JPG / VC1; Audio - mp3 / AAC / WMA9 Standard / LPCM/ Flac /,
TV Side View - ovládání přes Smart Phone nebo tablet,
1xHDMI, 1xUSB, 1xEthernet,
Spotřeba energie 12 W, kompaktní design, černá barva

Přehrávač Blu-ray Disc™ s technologií super Wi-Fi® a zvýšením rozlišení na úroveň 4K
S hloubkou a čistotou rozlišení 4K je nyní každý detail mnohem blíže
Přehrávač Blu-ray s podporou 3D, zvýšením rozlišení na úroveň 4K a vestavěnou technologií super Wi-Fi®. / Zvyšte rozlišení filmů v kvalitě Blu-ray a na discích DVD na 4K / Streamujte online obsah rychleji díky technologii super Wi-Fi® / Bezdrátové zrcadlení smartphonu nebo tabletu na vašem televizoru

Charakteristika:
*Zvýšení rozlišení na úroveň 4K pro realistickou jasnost obrazu - Sledujte své oblíbené filmy se zvýšením rozlišení až na úroveň 4K a čtyřnásobným množstvím detailů oproti Full HD. Pokročilý procesor videa při připojení ke kompatibilnímu televizoru převádí standardní video na signál s rozlišení téměř 4K (3840 x 2160). Osm milionů pixelů vám zajistí ostřejší a detailnější obraz s vyšší kvalitou, která vám umožní posadit se blíže k obrazovce a vychutnat si pocit, jako byste byli přímo v kině.
*Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra - Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní studiové nahrávky, zachovává u disků Blu-ray Disc™, DVD a stahovaného obsahu nesrovnatelnou věrnost zvuku.
*DTS-HD™ pro přesnost studiové nahrávky - Vychutnejte si doma přesný, detailní zvuk. Díky kodeku DTS-HD Master Audio si budete moci vychutnat původní, nekomprimované zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra. DTS®-HD audio s vysokým rozlišením také přináší intenzivní, detailní reprodukci hudebních vystoupení, čímž zajišťuje každému tónu kvalitu blízkou studiové nahrávce.
*Připojte se k domácí síti pomocí DLNA - Digital Living Network Alliance (DLNA) je oborový standard sdílení dat prostřednictvím domácí sítě. Díky tomu můžete snadněji přenášet své oblíbené skladby, filmy a obrázky mezi zařízeními podporujícími DLNA, včetně televizorů, počítačů, přenosných serverů a herních konzolí.
*Ponořte se do děje s obrazem Full HD 3D - Sledujte 3D filmy na disku Blu-ray Disc™ v kvalitě Full HD – jednoduše připojte pomocí kabelu HDMI jakýkoli televizor HD s funkcí 3D. Kromě skvěle realistického a jasného podání 3D filmů z disků Blu-ray Disc™ dokáže tento přehrávač disků Blu-ray Disc™ také zvýšit rozlišení 2D videa k simulaci 3D obrazu s vylepšenou hloubkou i lepším, detailním vykreslením obrazu.
*Technologie TRILUMINOS™ přináší živé barvy - Objevte realisticky věrné barvy a tóny. Barevná technologie TRILUMINOS zajišťuje širší viditelné barevné spektrum, a nabízí tak živější tóny a textury. Odstíny jasně červené, mořské modré a smaragdově zelené, které se obtížně reprodukují, jsou zobrazeny naprosto věrně, takže krajiny i vodní scenérie vypadají mnohem živěji. Také tváře vypadají lépe, s věrnějším zobrazením pleťových tónů.
*Pokročilá redukce šumu zaostří a zjemní obraz - Sledujte jasný obraz s pokročilou redukcí šumu u internetových zdrojů, kombinací technologií vylepšení obrazu. Redukce šumu dokáže vylepšit webová videa s nízkým rozlišením, nástroj HD Reality Enhancer pak provádí analýzu na úrovni jednotlivých pixelů a zlepšuje strukturu a definici barev. Vychutnejte si realističtější obraz se zvýšeným kontrastem díky technologii Pure Picture Control a plynulou gradací barev Super Bit Mapping.
*Plynulé streamování videa díky technologii super Wi-Fi® - Vychutnejte si plynulé a rychlé procházení s technologií Super Wi-Fi®. Tento přehrávač Blu-ray Disc™ je vybaven unikátním modulem Wi-Fi®, který je optimálně nastaven na maximální sílu signálu. Inteligentní konstrukce s více anténami rovněž zajišťuje spolehlivější signál než konvenční Wi-Fi®, takže si můžete doma vychutnat plynulé streamování videa i procházení webu s větším dosahem.
*Zrcadlení obrazovky pro sdílení obsahu ze smartphonu - Zvětšete obsah svého smartphonu a tabletu s technologií Miracast™. Jednoduše spárujte své zařízení, zrcadlete jeho obrazovku na velké obrazovce televizoru a sledujte online filmy a televizní seriály, uložené fotografie a videa i oblíbené aplikace. Jelikož je spojení zajištěno technologií Wi-Fi® Direct™, nemusíte se ani přihlašovat do sítě Wi-Fi®, abyste mohli sdílet svůj oblíbený obsah.
*Grafické uživatelské rozhraní je rychlé a intuitivní - Hledání aplikací a funkcí prostřednictvím grafického uživatelského rozhraní je rychlé a snadné. Procházejte obrazovku televizoru s intuitivními panely. Obsah je rozdělen do příslušných aplikací na jedné straně a vašich oblíbených aplikací na straně druhé. Vše je pečlivě uspořádáno a rychle spustitelné.
*Zlepšete požitky ze sledování s aplikací TV SideView - Použijte tablet nebo smartphone (se systémem Android nebo iOS) k ovládání televizoru, procházení jednotlivými kanály a zjišťování dalších informací o tom, co právě sledujete – bez přerušení sledování. Aplikace TV SideView vám umožňuje také využívat sociální sítě: Tweetujte svůj názor na napínavý finálový zápas, případně sledujte, co říkají jiní fanoušci na váš oblíbený televizní pořad. To vše v reálném čase.
*Velmi rychlé spuštění umožňuje okamžité sledování - Máte dost čekání na zábavu? Funkce rychlého spuštění a načtení zajistí, že se přehrávač Blu-ray Disc™ spustí za méně než 1 sekundu. Můžete se tak mnohem rychleji dostat přímo do akce: Od zavření přihrádky disku do spuštění filmu Blu-ray Disc™ uplyne pouze půl minuty. Pokud nesledujete disky Blu-ray Disc™, můžete obsah z internetu spouštět ještě rychleji.
*Silný výkon s dvoujádrovým procesorem - Výkonný dvoujádrový procesor zajistí rychlý výkon bez prodlev. Webové stránky se načítají kratší dobu, filmy a média jako videa na YouTube™ lze přehrát rychleji a přehrávání působí výrazně plynuleji. Také navigace je rychlejší a lépe reaguje, takže si můžete dopřát zábavu bez nepříjemných zdržení.
*Rozhraní USB se standardem Plug and Play - Nechte své filmy a fotografie ožít. Stačí zapojit jednotku USB do předního portu USB a můžete přehrávat obrázky a videa na televizoru.
*Funkce Digital Music Enhancer pro jasnější a bohatší zvuk - Vdechněte své sbírce digitální hudby nový život pomocí funkce Digital Music Enhancer – kombinace tří zvukových technologií Sony. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), Dynamic Range Recovery a Advanced Auto Volume společně zajišťují obnovení detailů a brání výrazným změnám hlasitosti. Výsledkem je pohlcující zvuk a maximální vylepšení dialogů, filmů a hudby.
*Vychutnejte si sledování se službou PlayStation™ Video - Se službou PlayStation Video si můžete užívat okamžitý přístup k nejnovějším hollywoodským trhákům, klasickým filmům i televizním pořadům – a to hned následující den po uvedení. Ke službě máte přístup kdykoli a z libovolného zařízení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Blu-Ray DVD přehrávač BDP-S6500,4K/UHD
Diskuze k produktu: sony-bdps6500-3d-bluray-disc-s-vestavenou-super-wifi-zvyseni-rozliseni-na-4k není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.