vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Bezdrátové domácí kino - Soundbar HT-RT5, 550W, 5.1k, NFC/BT černý

Kalkulačka splátek CETELEM
20150 Kč s DPH

16653 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HTRT5.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 13,8
Záruka: 24 měsíců
Sony Bezdrátové domácí kino - Soundbar HT-RT5, 550W, 5.1k...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Systém domácího kina 5.1 s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Získejte bezdrátový věrný prostorový zvuk
550W bezdrátový systém šesti reproduktorů s 5.1kanálovým věrným prostorovým zvukem a designem šetřícím místo. 550W celkový výstupní výkon / Věrný 5.1k prostorový zvuk / Bezdrátové zadní reproduktory a subwoofer

*Věrný 5.1kanálový prostorový zvuk přináší realistický zážitek - Získejte autentický prostorový zvuk pro všechny filmy, sportovní klání, hudbu a hry. Kombinace tenkého zvukového projektoru a dvou bezdrátových zadních reproduktorů zajišťuje vyváženou zvukovou odezvu v širokém frekvenčním rozsahu, zatímco bezdrátový subwoofer dodává větší objem basům – takže každá akční scéna kolem vás ožije.
*Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu -
Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje výstup a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku bez ohledu na to, zda se věnujete počítačové hře, posloucháte hudbu nebo sledujete film.
*Režim Fotbal vytvoří atmosféru jako na tribuně - Zápasy nikdy nezněly tak pěkně. Pomocí akustických dat zachycených na brazilském fotbalovém stadionu vylepšuje tento speciální režim přirozený okolní šum při sportovních událostech: budete mít pocit, že jste součástí davu.
*Živý hudební zážitek s režimem Digital Music Arena - Rozjeďte to s režimem Digital Music Arena a dopřejte si u sebe doma jedinečnou akustiku živé arény. Naši technici používají pro měření akustické charakteristiky zaplněných arén delší pulzní signály a poté přesně rekonstruují jejich zvuková pole. Výsledkem je unikátní zvuk ve stylu arény ve vašem obývacím pokoji.
*9.1k zvuk Cinema Studio pro pocit jako v kině - Vychutnejte si filmy, televizi a hudbu se zvukem jako v kině. Režim Cinema Studio přesně simuluje systém 9.1kanálového prostorového zvuku pouze za použití dodaných 5.1kanálových reproduktorů. Přidáním dvou dodatečných zadních reproduktorů a dvou „vysokých“ reproduktorů nad přední reproduktory vzniká silnější zvuk s výraznějším vertikálním efektem.
*Digitální zesilovač S-Master: skutečně čistý zvuk - Vychutnejte si to nejlepší z digitálního zvuku díky digitálnímu zesilovači S-Master. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, úplnou cestu signálu, díky čemuž reprodukuje digitální audiosignály bez mnoha fází analogového signálu vyžadovaných u běžných zesilovačů. Výsledkem není pouze větší výkon, ale výrazně méně zkreslení způsobeného hromaděním tepla.
*Tenké provedení do vašeho obývacího pokoje - Tento tenký zvukový projektor HT-RT5 zajišťuje bohatý zvuk pro velké obrazovky a přitom je jen 5,6 cm (2,2") vysoký, takže vám nebude překážet ve výhledu. Jeho minimalistický styl se přizpůsobí vašemu pokoji – na stole i na stěně.
*Bezdrátový subwoofer pro flexibilní nastavení - S hlubokými a výraznými basy dodáte filmům na působivosti. Bezdrátový 38cm (15”) subwoofer můžete umístit kamkoli do místnosti a díky portu Bass Reflex si můžete užívat bohaté, zvučné basy s jemnými hlubokými tóny. Kompaktní a elegantní černá jednotka splyne s jakýmkoli interiérem.
*Pokročilé automatické nastavení reproduktorů - Jednoduše proměníte jakoukoli místnost v ideální prostředí pro poslech. Pokročilé automatické nastavení reproduktorů (DCAC) optimalizuje zvukový výkon a zajišťuje vyvážený zvuk. Změřte pomocí dodaného mikrofonu zvukové parametry místnosti vzhledem k místu, kde sedíte, a k umístění reproduktorů. Systém podle toho zvuk upraví a naladí, přičemž eliminuje místa se slabým zvukem a vytvoří širokou, přirozenou zvukovou scénu.
*Poslech ve více místnostech osvobodí vaši hudbu - Poslech ve více místnostech naplní váš domov oblíbenou hudbou. Použijte aplikaci SongPal 3.1 k seskupení vybraných zvukových projektorů a reproduktorů Sony a můžete streamovat hudbu z počítače nebo domácí sítě do různých místností svého domova. Ideální způsob, jak si vychutnat oblíbenou hudbu, i když se chcete pohybovat po bytě.
*Jednoduchý způsob přenosu hudby do reproduktorů - Zařízení HT-RT5 podporuje službu Google Cast, takže své oblíbené hudební aplikace budete moci přenášet z osobního zařízení přímo do reproduktorů. Stačí klepnout na tlačítko přenosu v hudební aplikaci v telefonu nebo tabletu se systémem Android, na iPhonu nebo iPadu, na notebooku Mac® či notebooku se systémem Windows nebo na zařízení Chromebook a vybrat reproduktor nebo skupinu reproduktorů.
*Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal - Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a tablet a ovládejte svou sbírku hudby. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® nebo Wi-Fi® a všechny své oblíbené skladby budete mít na dosah, ať už jsou uložené v počítači, na serveru nebo v oblíbené hudební službě online. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.
*Vychutnejte si kvalitnější streamování přes Bluetooth® s kodekem LDAC - LDAC je nový kodek, který společnost Sony vyvinula pro streamování vysoce kvalitního zvuku prostřednictvím technologie Bluetooth®. Podporuje až třikrát větší rychlost přenosu než klasické streamování Bluetooth®, používá vzorkovací frekvence až 96 kHz a využívá efektivnější systém kódování. Výsledkem je fantastický zvuk s menší kompresí, který i po bezdrátovém přenosu kvalitou převyšuje reprodukci z disku CD.
*Streamování přes Bluetooth® pro váš poslech - Zvuk ze zvukového projektoru můžete streamovat přímo do sluchátek prostřednictvím technologie Bluetooth® a užívat si tak pohodlný bezdrátový poslech. Model HT-RT5 je kompatibilní s vysoce kvalitními kodeky LDAC, SBC a AAC a je určen pro soukromou zábavu – stačí nasadit sluchátka a užívat si film na velké obrazovce, aniž byste rušili své okolí.
*Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení - Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení, a poté můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.
*Několik portů HDMI pro snadné připojení - Se třemi vstupy HDMI® můžete najednou připojit přijímač internetové TV, přehrávač Blu-ray Disc™ a herní konzoli. Můžete si užívat všechny výhody domácího kina na jediném místě a nepotřebujete samostatný přijímač.
*Jednodušší nastavení zvuku díky výstupu HDMI® ARC - Prostřednictvím vstupu HDMI ARC (Audio Return Channel) je zvuk přenášen z kompatibilních televizorů zpět do zvukového projektoru, není tedy nutné používat doplňkový zvukový kabel. Každé zařízení připojené k televizoru může nyní využívat více zvukových výstupů projektoru, takže si můžete vychutnat veškerý zvuk ve vysoké kvalitě.
*Optické vstupy pro jednoduché připojení - Pro připojení k televizoru, přehrávači disků DVD nebo přehrávači Blu-ray Disc™ použijte optický kabel nebo připojte vybraný hudební přehrávač prostřednictvím analogového vstupu a užijte si skvěle znějící zvuk.
*Přenos signálu 4K pro 4K obsah - Zachovejte na obrazovce kvalitu 4K zdroje. Funkce přenosu signálu 4K vám umožní „přenášet“ a zobrazovat data 4K na 4K televizoru či projektoru bez jakéhokoli zhoršení kvality obrazu. Díky schopnosti reprodukce zážitku v rozlišení 4K je tento zvukový projektor ideálním partnerem pro televizory a přehrávače 4K a představuje pevný základ vašeho domácího zábavního systému i do budoucna.
*Kodek DTS-HD pro dynamický zvuk - Díky kodeku DTS-HD si budete moci vychutnat dynamické zvukové záznamy u svých oblíbených disků Blu-ray Disc™ a streamovaných filmů – přesně podle představ režiséra.
*Technologie Dolby® TrueHD pro zvuk podle představ režiséra - Užívejte si bezkonkurenční kvalitu s technologií Dolby® TrueHD, která poskytuje bezztrátový zvuk u veškerých filmů i hudby. Protože reprodukuje zvuk, který je identický se zvukem původní stu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Bezdrátové domácí kino - Soundbar HT-RT5, 550W, 5.1k, NFC/BT černý
Diskuze k produktu: sony-bezdratove-domaci-kino-soundbar-htrt5-550w-51k-nfc-bt-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.