vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY HVL-F60M - Externí bezdrátový blesk a světlo

Kalkulačka splátek CETELEM
15680 Kč s DPH

12959 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Reflektory, blesky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HVLF60M.CEC
Výrobce: SONY
Váha: 1,219
Záruka: 24 měsíců
SONY HVL-F60M - Externí bezdrátový blesk a světlo
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Externí bezdrátový blesk GN60 a světlo LED 1200 luxů / 0,5 m s funkcí Quick Shift Bounce a ovládáním Quick Navi
Blesk GN60 pro fotografie; Světlo LED 1200 luxů pro filmy
Konzistentní osvětlení s funkcí Quick Shift Bounce
Ideální bezdrátový blesk nebo ovladač

Získáte plynulé a konzistentní vyvážení světla - Přepnutím z režimu na šířku na režim na výšku a funkce Quick Shift Bounce se nastaví poloha blesku v jednom plynulém kroku.
Zachyťte věrné barvy při zhoršeném osvětlení - Vysoký světelný výkon blesku GN60 a světla LED s maximálním světelným výkonem 1200 luxů na 0,5 metrů pomohou zachytit každý detail fotografie nebo filmu.
Jednoduché a intuitivní nastavení - S přehledným bodovým displejem a plynule ovládaným kolečkem se používání systému Quick Navi podobá používání integrovaného blesku.
Zvládněte více s pokročilými inteligentními funkcemi - Sestava funguje jako externí blesk, ovladač a nastavení poměru osvětlení pro fotografování s více bezdrátovými blesky.
Získáte správné světlo ve správný čas - Automatické ovládání zoomu automaticky optimalizuje úhly osvětlení podle velikosti snímače obrazu fotoaparátu.
Přesnější vyvážení a sytost barev - Automatické vyvážení bílé a nastavení teploty barev umožňuje snadné přizpůsobení proměnlivým světelným podmínkám.
Podsvícení obrazovky při fotografování ve tmě - Přepnutím tlačítka podsvícení displeje LCD si zobrazíte ovládací prvky, pokud fotografujete při slabém osvětlení.
Ochrana před prachem a vlhkem - Blesk je chráněn před prachem a vlhkem a je tak připraven pro použití v náročných podmínkách.
Dodávaný difuzér pro ještě více kreativity - S pomocí dodávaného difuzéru blesku a barevného filtru (3200 k) můžete svým fotografiím dodat svůj styl.
Vše budete mít bezpečně uložené - Blesk se dodává s praktickým měkkým pouzdrem a ochranným krytem konektoru, které umožňují bezpečné přenášení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY HVL-F60M - Externí bezdrátový blesk a světlo
Diskuze k produktu: sony-blesk-hvlf60m-pro-alpha není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.