vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY BDP-S3700 Přehrávač 3D Blu-ray Disc™ - wifi

Kalkulačka splátek CETELEM
3194 Kč s DPH

2640 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: BDPS3700B.EC1
Výrobce: SONY
Váha: 1,071
Záruka: 24 měsíců
SONY BDP-S3700 Přehrávač 3D Blu-ray Disc™ - wifi
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Blu-ray přehrávač (také DVD/CD) s vestavěnou Wi-Fi (Super Wi-Fi pro vyšší stabilitu a větší rychlost) a USB rozhraním (podpora přehrávání řady multimédií). Kompaktní velikost. Vestavěná Wi-Fi umožňuje přístup k vybraným internetovým službám / serverům a obsahu z domácí sítě. Funkce Screen Mirroring (zrcadlení obrazovky) dovoluje zobrazit obsah ze smatphone nbeo tabletu (podporujíhího Wi-Fi Miracast) na obrazovce TV, připojení k Blu-ray přehrávači.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY BDP-S3700 Přehrávač 3D Blu-ray Disc™ - wifi
Diskuze k produktu: sony-bluray-dvd-prehravac-bdps3700wifi-4k-uhd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.