vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY CR123AB1A velikost CR123A, 1 ks, v blistru

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
143 Kč s DPH

118 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Zdroje, akumulátory, nabíječky nebo cena 0-50 nebo cena 50,1-100
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: CR123AB1A
Výrobce: SONY
Váha: 0,016
Záruka: 24 měsíců
SONY CR123AB1A velikost CR123A, 1 ks, v blistru
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lithiové foto baterie Sony, velikost CR123A, 1 ks v blistru. Lithiové foto baterie Sony jsou ideální pro fotografická zařízení náročná na napájení a nabízejí to nejlepší z technologie baterií společnosti Sony. Dostupné v celém sortimentu velikostí.

- Zažijte se svými fotoaparáty absolutní výkon značky Sony
- Inovativní design typu blistr pro větší skladnost
- Delší provozní doba, zvláště v zařízeních s velkým odběrem energie, například v digitálních fotoaparátech a blescích pro fotoaparáty.
- Lithiové baterie Sony poskytují vysoké napětí požadované v kamerách, jsou lehké a lze je také použít v širokém rozmezí teplot, a to i při extrémně vysokých a nízkých teplotách!
- Míra samovolného vybíjení baterií je extrémně nízká i v rámci delšího časového období. Zaručuje to spolehlivost, která je k napájení kamery potřeba!


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY CR123AB1A velikost CR123A, 1 ks, v blistru
Diskuze k produktu: sony-cr123ab1a není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.