vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY CR2016B1A velikost CR2016, 1 ks, v blistru

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
58 Kč s DPH

48 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CR2016B1A
Výrobce: SONY
Váha: 0,002
Záruka: 24 měsíců
SONY CR2016B1A velikost CR2016, 1 ks, v blistru
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lithiová knoflíková baterie Sony: velikost CR2016, 1 ks v blistru. Lze použít v zařízeních jako hodinky a hodiny quartz, záložní zdroje pro paměti z integrovaných obvodů s potřebou dlouhodobé spolehlivosti přesahující 10 let, základní desky počítačů, PDA a dálkové otevírání dveří u automobilů.

1 pcs blister

- Lehká, s vysokým napětím a vysokou hustotou energie. Napětí baterie je 3 V, téměř dvojnásobek běžných baterií. To znamená, že počet baterií nutných pro zařízení může být poloviční, čímž se dosáhne maximální úspory místa a snížení hmotnosti.
- Nepřekonatelné teplotní vlastnosti Originální organický elektrolyt od společnosti Sony zajišťuje skvělé vlastnosti v širokém teplotním rozsahu -20 °C až +60 °C.
- Vynikající odolnost proti vytečení. Nově vyvinutá konstrukce baterie a elektrolyt zajišťují maximální odolnost proti vytečení na velmi dlouhou dobu.
- Vynikající dlouhodobá spolehlivost. Pro aktivní materiál i pro elektrolyt jsou pečlivě vybrány stabilní materiály. Tyto materiály jsou z důvodu minimalizace samovybíjení baterie utěsněny pomocí inovativní technologie společnosti Sony.
- Vynikající vlastnosti vybíjení. Vlastnosti napětí zůstávají stabilní i během dlouhé doby vybíjení, a významně tak zlepšují spolehlivost zařízení, které baterie používá.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY CR2016B1A velikost CR2016, 1 ks, v blistru
Diskuze k produktu: sony-cr2016b1a-velikost-cr2016-1-ks-v-blistru není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.