vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY CRP2B1A velikost CRP2, 1 ks, v blistru

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
157 Kč s DPH

130 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CRP2B1A
Výrobce: SONY
Váha: 0,032
Záruka: 24 měsíců
SONY CRP2B1A velikost CRP2, 1 ks, v blistru
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Lithiové foto baterie Sony, velikost CRP2, 1 ks v blistru. Lithiové foto baterie Sony jsou ideální pro fotografická zařízení náročná na napájení a nabízejí to nejlepší z technologie baterií společnosti Sony. Dostupné v celém sortimentu velikostí.

- Zažijte se svými fotoaparáty absolutní výkon značky Sony
- Inovativní design typu blistr pro větší skladnost
- Delší provozní doba, zvláště v zařízeních s velkým odběrem energie, například v digitálních fotoaparátech a blescích pro fotoaparáty.
- Lithiové baterie Sony poskytují vysoké napětí požadované v kamerách, jsou lehké a lze je také použít v širokém rozmezí teplot, a to i při extrémně vysokých a nízkých teplotách!
- Míra samovolného vybíjení baterií je extrémně nízká i v rámci delšího časového období. Zaručuje to spolehlivost, která je k napájení kamery potřeba!
Kapacita (mAh) - 1400.0

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY CRP2B1A velikost CRP2, 1 ks, v blistru
Diskuze k produktu: sony-crp2b1a-velikost-crp2-1-ks-v-blistru není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.