vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY Digitální diktafon s dálkovým ovládáním Bluetooth®, Hi-res ICD-SX2000 - 16GB

Kalkulačka splátek CETELEM
6141 Kč s DPH

5075 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ICDSX2000B.CE7
Výrobce: SONY
Váha: 0,32
Záruka: 24 měsíců
SONY Digitální diktafon s dálkovým ovládáním Bluetooth®, ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Digitální diktafon s dálkovým ovládáním Bluetooth®•Záznam zvuku ve vysokém rozlišení (96 kHz / 24 bitů)
•16GB vestavěné úložiště a slot pro kartu microSD
•Ovládejte nahrávání na dálku pomocí svého smartphonu

Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů

Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí poslech hudby bez kompromisů, a to zejména díky záznamu hudby s vyšší frekvencí než v případě disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence i přesnosti rychlosti přenosu každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.

3směrný mikrofon pro vyladěné záznamy

Nahrávejte precizní zvuk v celé řadě různých prostředí úpravou úhlu vestavěných směrových mikrofonů. Zvolte režim zoom pro nahrávání malých skupin lidí (například obchodní schůzky nebo školení), režim XY pro hudební nahrávky nebo režim Wide Stereo pro záznam venkovních akcí a konferencí.

Aplikace REC Remote pro snadné ovládání pomocí smartphonu

Aplikace REC Remote dostupná ze služby GooglePlay™ pro zařízení se systémem Android nebo v obchodě App Store pro zařízení s iOS vám s pomocí Bluetooth® umožní ovládat diktafon na dálku. Spusťte nebo zastavte záznam, upravte úrovně záznamu a nastavení nebo přidávejte označení stopy, abyste snadno a rychle našli požadovaný obsah. Jednoduché rozhraní vašeho telefonu vám umožní ovládat, sledovat a uspořádat záznamy na dálku.


Záznam ve formátu LPCM pro bezkonkurenční zvuk

Tento diktafon s podporou nahrávání ve formátu LPCM při vzorkovací frekvenci až 96 kHz a přenosové rychlosti až 24 bitů věrně zaznamená i ty nejjemnější detaily živých představení a dalších akcí. Diktafon dokáže nahrávat záznamy v kvalitě vyšší, než jakou nabízejí disky CD, a proto je ideální volbou pro hudebníky, kteří chtějí pro sebe a své fanoušky zachytit autentický zvuk.

Přímé připojení USB pro snadné připojení bez kabelů

Neztrácejte čas připojováním kabelů. Vestavěné rozhraní USB umožňuje přímé připojení diktafonu k počítači, takže můžete záznamy snadno ukládat i přenášet.

Přímé připojení USB pro snadné připojení bez kabelů

Neztrácejte čas připojováním kabelů. Vestavěné rozhraní USB umožňuje přímé připojení diktafonu k počítači, takže můžete záznamy snadno ukládat i přenášet.

Integrovaný otvor pro stativ zajišťující nahrávání bez vibrací

Integrovaný otvor pro stativ nabízí snadné upevnění stativu při nahrávání událostí, jako jsou zkouška kapely, prezentace na konferenci nebo interview. Připevněný stativ umožňuje nahrávání bez vibrací, které někdy vznikají při kontaktu zařízení s plochou – například stolem.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY Digitální diktafon s dálkovým ovládáním Bluetooth®, Hi-res ICD-SX2000 - 16GB
Diskuze k produktu: sony-dig-diktafon-icdsx2000cerny16gbusbmsd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.