vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony audio systém HAP-S1, 500GB HDD, 2x40W stříbr.

Kalkulačka splátek CETELEM
23523 Kč s DPH

19441 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HAPS1S.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 5,728
Záruka: 24 měsíců
Sony audio systém HAP-S1, 500GB HDD, 2x40W stříbr.
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Přehrávač zvuku s vysokým rozlišením s pevným diskem

Přehrávání, ukládání, zábava – zvuk s vysokým rozlišením
Přehrávejte a ukládejte hudbu a užívejte si zvuk s vysokým rozlišením v systému HAP-S1. Má zesilovač 2 x 40 W a 500GB pevný disk pro synchronizaci hudby v počítači. S chytrým telefonem lze snadno ovládat hudbu: Stačí pohodlně sedět a poslouchat.

Poslech hudby v té nejlepší kvalitě
Nezaleží na tom, zda posloucháte zvukové formáty s vysokým rozlišením, CD nebo mp3 – vždy svou hudbu poslouchejte v nejvyšší možné kvalitě. Systém HAP-S1 podporuje zvukové formáty s vysokým rozlišením, jako jsou DSD, FLAC, WAV a ALAC, a rovněž formáty mp3, iTunes AAC, ATRAC a Windows WMA, přičemž kvalitu těchto souborů obnovuje na úroveň blížící se původní nahrávce.

Hudba podle vašich představ -Moderní přístup s jednoduchým bezdrátovým přenosem
Vychutnejte si veškerou hudbu na jediném místě. Stáhněte si do počítače aplikaci HAP pro přenos hudby a můžete synchronizovat a kopírovat všechny své skladby do přehrávače HAP-S1 přes síť Wi-Fi®. A až si příště stáhnete novou skladbu, její přenos proběhne automaticky. Názvy skladeb, přebal alba a další informace se kontrolují v online databázi Gracenote.

Specifikace a funkce
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů
Kapacita 500 GB pojme tisíce skladeb
Wi-Fi® a software pro automatickou synchronizaci s počítačem
Ovládání přímo z chytrého telefonu nebo tabletuPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony audio systém HAP-S1, 500GB HDD, 2x40W stříbr.
Diskuze k produktu: sony-haps1-audioprehravac-system-s-pevnym-diskem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.