vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY HAP-S1 Audiopřehrávač / systém s pevným diskem

Kalkulačka splátek CETELEM
25948 Kč s DPH

21445 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Receivery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: HAPS1S.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 5,728
Záruka: 24 měsíců
SONY HAP-S1 Audiopřehrávač / systém s pevným diskem
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Zvuk s vysokým rozlišením

Zvuk s vysokým rozlišením pozvedne vaši digitální hudbu na novou úroveň. Převedením analogové hudby na digitální vyšší rychlosti, než je tomu u disků CD (24 bitů/192 kHz oproti rychlosti 16 bitů/44,1 kHz u disků CD), dokáže zvuk s vysokým rozlišením poskytnout zvuk v kvalitě lepší než disky CD, takže se přiblížíte originální studiové nahrávce.
.

Technologie DSEE

Technologie DSEE zvyšuje kvalitu souborů s komprimovanou hudbou. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby. Technologie DSEE tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.
.

Displej LCD nainstalovaný vpředu

Celou svou hudební sbírku můžete snadno procházet pomocí displeje LCD nainstalovaného vpředu. Případně je možné stáhnout hudbu do speciální aplikace pro chytré telefony a spravovat hudbu odtud.
.

Automatický přenos souborů

Kdykoli přidáte ke své sbírce novou hudbu, audiopřehrávač HDD automaticky zkopíruje soubory z počítače do integrovaného pevného disku přehrávače prostřednictvím připojení LAN nebo Wi-Fi®.


Kompatibilní formáty

Budete si moci vychutnat celou svoji sbírku bez ohledu na formáty souborů. Audiopřehrávač HDD podporuje celou řadu komprimovaných a nekomprimovaných typů souborů, například FLAC, WAV, AIFF, DSD (DFF) a DSD (DSF).


Online databáze

Prostřednictvím křížových odkazů mezi hudební sbírkou a online databází zajistí audiopřehrávač HDD vždy aktuální jména interpretů a tituly skladeb. Přehrávač také během přidávání hudby automaticky přidává názvy písní, takže se nikdy nesetkáte s bezejmennými záhadnými skladbami.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY HAP-S1 Audiopřehrávač / systém s pevným diskem
Diskuze k produktu: sony-haps1-audioprehravac-system-s-pevnym-diskem není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.