vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Hi-Fi MHC-GT5D,USB,MP3,NFC,DVD,2400W MONSTER

Kalkulačka splátek CETELEM
23543 Kč s DPH

19457 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
HiFi
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MHCGT5D.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 9,76
Záruka: 24 měsíců
Sony Hi-Fi MHC-GT5D,USB,MP3,NFC,DVD,2400W MONSTER
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Kompaktní audio systém, strhující basy, záplava barevných světel, masivní výkon 2 400 W, technologie Sound Pressure Horn pro výkonné basy, technologie zvýšení rozlišení DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných souborů, BT, NFC, SongPal, ovádání přes „Fiestable“ a smartfon,
světelné efekty, DJ efekty. Party Chain mode.
Jednoduché kopírování a přenos skladeb z disku CD na USB a nebo z USB na druhé USB bez použití počítače.
Vstupní a výstupní konektory: Analogový zvukový vstup/výstup, digitální zvukový vstup, kompozitní videovýstup, port USB, vstup pro mikrofon, výstup předních reproduktorů.
Rozměry (ŠxVxH) 46x73x50 cm, hmotnost 30 kg, praktické kolečka a výsuvný úchyt pro snadnější manipulaci.
Domácí audiosystém s vysokým výkonem s technologií Bluetooth®
Domácí audiosystém s vysokým výkonem
Strhující zvuk / Výkonný zvuk s technologií Sound Pressure Horn / 2400W celkový výstupní výkon / Rádio FM, Bluetooth®, přehrávání z DVD, CD a USB

*Nová technologie Sound Pressure Horn pro silné basy
*Vylepšení DSEE obnoví kvalitu komprimovaných souborů
*Snadné připojení Bluetooth® pomocí technologie NFC jedním dotykem
*Přenášení a ovládání přímo z chytrého telefonu s aplikací SongPal
*Displej se světly LED a efekty DJ navodí atmosféru večírku
Vstupní a výstupní konektory
*Analogový vstup audia (1)
*Analogový audiovýstup (1)
*Digitální audiovstup (1)
*Kompozitní výstup videa (1)
*Port USB (2)
*Výstup předního reproduktoru (1)
*Vstup na mikrofon (2)

Obsah balení
S výrobkem jsou dodávány následující položky
Napájecí kabel AC
Anténa FM/AM
Baterie (AAA/manganová)
Dálkové ovládání
Kabel k reproduktorům (2,5 m)
Videokabel (2,5 m)
Provozní pokyny
Optický kabel (2,5 m)


Shrnutí:
*Nová technologie Sound Pressure Horn pro důraznější basy - Nechte se díky nové technologii Sound Pressure Horn unést basy, které vám rozechvějí duši. Konstrukce složeného reproduktoru Horn účinně zvyšuje akustický tlak tím, že vytlačuje energii skrze malé kanálky a neztrácí energii vytvářením tepla jako při tradičním zpracování signálu. Tato energie pod vysokým tlakem vychází z reproduktoru s vyšší hlasitostí, zejména u spodních frekvencí, čímž dodává všem basovým linkám na důrazu a objemu.
*Třípásmový 6.1k systém reproduktorů pro silný zvuk - Získejte ze svého třípásmového 6.1k systému reproduktorů úchvatný širokopásmový zvuk. Výkonný 35cm (13,7") subwoofer je dostatečně velký, aby zvládl silné basy, zatímco zvukový projektor disponuje čtyřmi 8cm (3,1") reproduktory a dvěma 4cm (1,5") výškovými reproduktory zajišťujícími vzletné výšky a výrazné středy.
*Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby - Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.
*Funkce MEGA BASS podtrhne basové tóny - Stisknutím tlačítka MEGA BASS dodejte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zdůrazněním basových linek vzniká ještě výkonnější zvuk. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.
*Nastavení pro širokou oblast poslechu - Nechte svým večírkem prostupovat zvuk, který díky široké oblasti poslechu rozechvívá duši. Zvukový projektor lze upevnit na subwoofer nebo stojan pod 10stupňovým úhlem, díky čemuž se zvuk rovnoměrně rozptýlí ve velké oblasti. Výsledkem je bohatý zvuk, který večírku dodá tu pravou atmosféru.
*Světla reproduktoru LED dodají večírku tu pravou atmosféru - Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru LED. Světla reproduktoru LED jsou synchronizována s rytmem hudby, takže výkon a rychlost světel odpovídají hudebnímu doprovodu.
*Aplikace na večírek - Ovládejte večírek z tanečního parketu prostřednictvím speciální aplikace. Jednoduše si ji stáhněte do smartphonu a užijte si bezdrátové ovládání veškerého nastavení pro večírek. Zapněte barvu světel reproduktoru LED nebo experimentujte s efekty DJ, aniž byste museli na stanoviště DJ.
*Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů - Dodejte výkon svému zvukovému systému. Propojte více systémů navzájem a užijte si bohatší zvukový výstup. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a synchronizujte hudbu a zvukové efekty s dalšími propojenými systémy.
*Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry - Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Projevit kreativitu u seznamu hudby pro večírek nebylo nikdy snadnější!
*Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu - Uspořádat s přáteli soutěž v karaoke je snadné: stačí připojit zařízení MHC-GT5D k televizoru, vložit disk DVD s karaoke a zpívat podle slov na obrazovce. Se dvěma vstupy mikrofonu a prvky jako rezervace skladby, počet bodů a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce Karaoke PON dokáže dokonce ztlumit vokály na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.
*Připojte se pomocí optického portu k televizoru - Připojte zvukový projektor k televizoru LCD, a rozšiřte tak svůj systém domácího kina. Připojte se digitálně optickým kabelem a užijte si u svých oblíbených filmů, televize a hudby kinematografický zvuk.
*Zvuk jako v kině s technologií S-Force Front Surround - Užijte si strhující zážitek s virtuálním prostorovým zvukem. Technologie S-Force Front Surround napodobuje způsob, jakým mozek harmonizuje zdroje zvuku pro tvorbu správné hlasitosti, časové prodlevy a spektra zvukových vln – a potřebuje k tomu pouze kanál levého a pravého reproduktoru. Díky přirozené emulaci trojrozměrných zvukových polí si můžete užít bohatý a vysoce věrný zvuk napříč větší poslechovou oblastí.
*Režim Fotbal vytvoří atmosféru jako na tribuně - Tato krásná hra nikdy nezněla tak pěkně. Pomocí akustických dat zachycených na brazilském fotbalovém stadionu vylepšuje tento speciální režim přirozený okolní šum při sportovních událostech: budete mít pocit, že jste součástí davu. Nelíbí se vám komentář? Speciálně navržený algoritmus přesně sleduje zvuk a umožní vám komentář úplně odfiltrovat.
*Zřetelný dialog pro ostrou a jasnou hlasovou čistotu - Poslouchejte ostré a zřetelné dialogy ve filmech a v televizním vysílání i při nízké hlasitosti. Technologie Clear Dialogue snižuje okolní šum a posiluje frekvence ve vokálním rozsahu, čímž zahlazuje zvukové výkyvy. Výsledkem jsou zřetelnější dialogy při nízké hlasitosti, a to i v domácích videích a podobném obsahu.
*Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD - Připravte si své oblíbené disky DVD a sledujte je na vestavěném přehrávači MHC-GT5D. Užijte si každou explozi, akční sekvenci a dramatickou scénu v kinematografické kvalitě prostorového zvuku, který vás přenese do středu dění. Změňte svůj obývací pokoj na kino a pořádejte epické promítací večery.
*Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth® - Streamujte své oblíbené skladby bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet se zvukovým systémem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si poslech na maximum. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.
*Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení - Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Pro bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení, a poté můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojit se a streamovat můžete také přímo prostřednictvím Bluetooth®.
*Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal - Stáhněte si aplikaci SongPal pro chytrý telefon a t


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Hi-Fi MHC-GT5D,USB,MP3,NFC,DVD,2400W MONSTER
Diskuze k produktu: sony-hifi-mhcgt5dusbmp3btnfcdvd2400w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.