vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY MHC-GT5D audiosystém Monster

Kalkulačka splátek CETELEM
21621 Kč s DPH

17869 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MHCGT5D.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 9,76
Záruka: 24 měsíců
SONY MHC-GT5D audiosystém Monster
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kompaktní audio systém, strhující basy, záplava barevných světel, masivní výkon 2 400 W, technologie Sound Pressure Horn pro výkonné basy, technologie zvýšení rozlišení DSEE obnovuje kvalitu komprimovaných souborů, BT, NFC, SongPal, ovádání přes "Fiestable" a smartfon, světelné efekty, DJ efekty. Party Chain mode. Jednoduché kopírování a přenos skladeb z disku CD na USB a nebo z USB na druhé USB bez použití počítače. Vstupní a výstupní konektory: Analogový zvukový vstup/výstup, digitální zvukový vstup, kompozitní videovýstup, port USB, vstup pro mikrofon, výstup předních reproduktorů. Rozměry (ŠxVxH) 46x73x50 cm, hmotnost 30 kg, praktické kolečka a výsuvný úchyt pro snadnější manipulaci. Součástí balení: Síťový napájecí kabel, anténa FM/AM, baterie (AAA), dálkový ovladač RMP-AM1200U, kabel reproduktoru (2,5m) videokabel (2,5m), návod použití, kabel OPT (2,5m), záruční list.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY MHC-GT5D audiosystém Monster
Diskuze k produktu: sony-hifi-mhcgt5dusbmp3btnfcdvd2400w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.