vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY MHC-V7D audiosystém KIRIN

Kalkulačka splátek CETELEM
18738 Kč s DPH

15486 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MHCV7D.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 18,657
Záruka: 24 měsíců
SONY MHC-V7D audiosystém KIRIN
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Dopřejte basům vyšší výkon


Domácí audiosystém s vysokým výkonem s novou technologií Sound Pressure Horn, technologií Bluetooth®, NFC a ovládáním gesty
•Výkonný zvuk s technologií Sound Pressure Horn
•1440W ekvivalentní výstupní výkon
•Osvětlení LED, efekty DJ a ovládání gesty


Technologie Sound Pressure Horn pro basy, které ucítíte

Nechte se díky nové technologii Sound Pressure Horn unést basy, které vám rozechvějí duši. Konstrukce vnitřního složeného reproduktoru Horn účinně zvyšuje akustický tlak, protože tlačí energii zesilovacím kanálem. Výsledek je daleko efektivnější než v případě tradičních energeticky náročných zesilovačů a zpracování signálu. Zvuk získá na síle a na objemu, což opravdu pocítíte u všech basových linek.
.Třípásmový systém reproduktorů pro silný zvuk

Získejte ze svého třípásmového systému reproduktorů širokopásmový výkonný zvuk. Součástí jsou dva 4cm (1,6palcové) výškové reproduktory, dva 12cm (4,7palcové) středové reproduktory a jeden 25cm (9,8palcový) basový reproduktor, takže uslyšíte vzletné výšky, výrazné středy a dunící basy, ať si pustíte jakoukoli hudbu.
.Bohatý zvuk s širokou oblastí poslechu

Vertikální design přehrávače MHC-V7D s jednou jednotkou je ideální, když chcete večírek plný výkonného zvuku. Dva výškové reproduktory směřující ven a nakloněné středové reproduktory vytváří širší zvukovou oblast, jak se sluší na systém reproduktorů se třemi jednotkami, takže se skvěle hodí pro večírky a zahradní party. Užijte si výrazný a bohatý zvuk u všech seznamů skladeb na večírek.
.Technologie DSEE obnovuje detaily digitální hudby

Vylepšete kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby, které vašim oblíbeným skladbám dodávají bohatost a detail. Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE) tyto prvky obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.
.Upravujte nastavení pro večírek pomocí ovládání gesty

Dodejte večírku atmosféru jediným jednoduchým pohybem. Zábavné a intuitivní ovládání gesty vám umožní využít všech funkcí pro večírek, včetně lehkých podsvícení, efektů DJ a zvukových efektů mikrofonu. Rovněž můžete posunutím prstem doleva nebo doprava přeskakovat skladby a posunutím nahoru a dolů upravovat hlasitost. Přizpůsobit večírek svým představám nebylo nikdy tak zábavné.
.Světla reproduktoru dodají večírku tu pravou atmosféru

Podtrhněte tu pravou klubovou atmosféru osvětlením reproduktoru. Model MHC-V7D umí promítat světelné vzory na strop, zeď či podlahu. Reflektory jsou čočkou zaměřeny tak, aby produkovaly široký tečkovaný a pruhovaný světelný vzor. Reflektory můžete ovládat pomocí aplikace Fiestable nebo v systému a sledovat, jak se synchronizují s rytmem hudby a doma vám vytvářejí klubový taneční parket.
.

Upravte si nastavení podle vlastní potřeby pomocí aplikace Fiestable

Bavte se na večírku s nastavením pro taneční parket díky aplikaci Fiestable. Jednoduše si ji stáhněte na smartphone a užijte si bezdrátové ovládání veškerého nastavení pro večírek. Zapněte také barvu světel reproduktoru LED nebo aktivujte efekty DJ a oživte atmosféru. Máte možnost si také vybrat své oblíbené seznamy skladeb ze smartphonu a ve správný okamžik pustit další píseň, aniž byste museli na stanoviště DJ.
.


Režim Party Chain vám umožní rozšířit systém reproduktorů

Dodejte výkon svému zvukovému systému. Připojte několik jednotek SHAKE za sebe a vytvořte vyšší zvukový výkon bez jakékoli zvukové prodlevy mezi systémy. Aktivujte jedno zařízení jako „hostitele“ („Party Host“) a předveďte na svém večírku zcela novou úroveň zvuku.
.

Efekty DJ vám umožní dosáhnout ještě lepší atmosféry

Upoutejte své publikum efekty DJ. Čtyři různé efekty vytvoří tu správnou scénu pro vás večírek: Efekt Flanger vytvoří hluboké, dunivé zvuky; efekt wah-wah zkreslí audiozáznam; efekt Isolator oddělí jednotlivá frekvenční pásma a efekt PAN rozdělí zvuk mezi reproduktory. Využijte efektů DJ s aplikací Fiestable a ovládání gesty – kreativní hraní se seznamy skladeb na večírku nebylo nikdy snazší.
.

Díky funkcím karaoke se můžete připojit ke zpěvu

Pořádat soutěže v karaoke s přáteli je snadné: stačí připojit zařízení MHC-V7D k televizoru a vložit DVD s karaoke, nebo si přes Bluetooth® zpívat do rytmu písní z YouTube™. Se dvěma vstupy mikrofonu a prvky jako rezervace pro skladbu, počet bodů a zvukové efekty můžete s přáteli zpívat naplno. Vestavěná funkce Karaoke PON dokáže dokonce ztlumit hlas na discích CD, takže si můžete zazpívat všechny své oblíbené písně.
.

Užijte si všechny své filmy díky vestavěnému přehrávači DVD

Připravte si své disky DVD a pořádejte večerní promítání se zařízením MHC-V7D. Jednoduše připojte systém k televizoru a přehrávejte si oblíbené filmy na zabudovaném přehrávači. Systém podporuje zvukové režimy Dolby® a DTS® a všem vašim klasickým diskům DVD dodá důrazný zvuk.
.Funkce MEGA BASS podtrhne basové tóny

Stisknutím tlačítka MEGA BASS dodejte své hudbě pořádnou sílu nízkofrekvenčního zvuku. Zdůrazněním basových linek vzniká ještě výkonnější zvuk. Jednoduše stiskněte tlačítko pro aktivaci režimu a užijte si pronikavé basy.
.

Režim Fotbal vytvoří atmosféru jako na tribuně

Tato krásná hra nikdy nezněla tak pěkně. Pomocí akustických dat zachycených na brazilském fotbalovém stadionu vylepšuje tento speciální režim přirozený okolní šum při sportovních událostech: budete mít pocit, že jste součástí davu. Nelíbí se vám komentář? Speciálně navržený algoritmus přesně sleduje zvuk a umožní vám komentář úplně odfiltrovat.
.Režim ClearAudio+ pro zřetelnost a ostrost

Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.
.Připojení Bluetooth® pro snadné streamování

Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto zvukovým systémem vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze svého zařízení.
.Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY MHC-V7D audiosystém KIRIN
Diskuze k produktu: sony-hifi-mhcv7dusbmp3btnfcdvd1440w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.