vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony ILCA-77M2Q + 16-50mm, 24,3Mpix,bajonet A

Kalkulačka splátek CETELEM
50166 Kč s DPH

41460 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: ILCA77M2Q.CEC
Výrobce: SONY
Váha: 1,977
Záruka: 24 měsíců
Sony  ILCA-77M2Q + 16-50mm, 24,3Mpix,bajonet A
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

ILCA-77M2Q
*24,3 MP snímač CMOS Exmor® APS-C
*Pokročilý 79bodový systém automatického ostření
*Hledáček XGA OLED Tru-Finder™

Charakteristika:
*Snímač CMOS Exmor® s mimořádně vysokým rozlišením
Užijte si vylepšený snímač formátu APS-C s rozlišením 24,3 efektivního megapixelu. Snímač nabízí o 20 % vyšší citlivost než předchozí model a zajišťuje tak bezchybné fotografie a videa Full HD s nízkou úrovní šumu.
*Procesor BIONZ X™
Vylepšený obrazový procesor si poradí s ohromným množstvím dat snímače a umožňuje vysokorychlostní snímání skvělých fotografií s nízkou úrovní šumu.
*79bodový fázový systém automatického ostření
Nově vyvinutý systém automatického ostření s 15 křížovými snímači umožňuje přesné a souvislé automatické ostření – účinné s hledáčkem nebo živým zobrazením na displeji LCD.
*Patentovaná technologie Translucent Mirror
Jedinečný design společnosti Sony nahrazuje pohyblivé zrcátko digitálních zrcadlovek nepohyblivým průhledným zrcátkem, které umožňuje mimořádně rychlé snímání při souvislém využití přesného fázového automatického ostření.
*12 sn./s díky automatickému ostření se sledováním
Zachyťte akci s rychlým pohybem díky ostrému sledování rychlostí 12 sn./s (přibl. maximální rychlost v režimu souvislého automatického ostření). S nastavením kvality na hodnotu „FINE“ a velikosti snímku na hodnotu „L“ můžete zachytit 60 snímků během jedné série.
*Videozáznamy Quick AF Full HD
Snímejte video v rozlišení 1920 x 1080 pomocí souvislého AF se sledováním pohyblivých objektů: nyní se snímáním v progresivním režimu 60p/24p pro filmové výsledky.
*Kreativní funkce videozáznamu Full HD
Užijte si ostré a přesné automatické ostření díky souvislému automatickému ostření. Režimy expozice PASM nabízejí úplnou tvůrčí kontrolu.
*Ovládání rozsahu automatického ostření
Uzamkne automatické ostření na určeném rozsahu vzdálenosti od fotoaparátu, čímž zajistí ostré snímky, i když je objekt dočasně zastíněn jiným.
*Velký rozsah citlivosti od ISO 100 do 25 600
Vysoká maximální citlivost přináší přirozeně vypadající snímky s nízkým šumem i za špatného osvětlení: rozšířený režim rozšiřuje citlivost až na ISO 50.
*Displej LCD výklopný ve 3 směrech
Díky displeji LCD s vysokým rozlišením s možností libovolného nastavení (1 228 000 bodů) s technologií WhiteMagic uvidíte jasněji i při přímém slunečním světle.
*Hledáček XGA OLED TruFinder™
Přesný elektronický hledáček s vysokým kontrastem a 100% pokrytím záběru pro přesné kompozice, ostření a kontrolu snímků.
*Informační displej s vysokým rozlišením
Výběr z nabídky možností displeje: Grafický displej, Zobrazení všech informací, Prázdný displej, Histogram nebo Digitální vyrovnání.
*Zoom s čistým obrazem
Digitálně zvětší střední část obrazu až na dvojnásobek s téměř nepostřehnutelným zkreslením, čímž prakticky zdvojnásobí rozsah zoomu.
*Rozpoznání obličeje s registrací obličeje
Dokáže rozlišit až 8 tváří na scéně, optimalizovat expozici, vyvážení bílé, blesk a další nastavení, díky nimž budou vaše portréty naprosto úžasné.
*Rozšířený flexibilní bodový režim automatického ostření
Pokud aktivní bod automatického ostření ztratí pozorovaný objekt z dohledu, automaticky se aktivuje jeden z 8 okolních bodů automatického ostření, což zajistí souvislé a přesné sledování pohybujících se objektů.
*Vylepšené režimy v oblasti automatického ostření
Automatické ostření s funkcí uzamknutí, které optimalizuje velikost cílového záběru a využívá optimální bod automatického ostření, je nyní dostupné jako režim oblasti zaostření. Můžete si vybrat počáteční bod automatického ostření pro sledování z širokoúhlého, zónového, středového, flexibilního bodového nebo rozšířeného flexibilního bodového režimu oblasti automatického zaostření.
*Nastavení sledování v 5 krocích
Trvání sledování automatického ostření je nastavitelné v 5 krocích, přičemž nastavení na nízkou hodnotu je zaměřeno na stabilitu a nastavení na vysokou hodnotu je zaměřeno na rychlost (ideální např. při snímání různých objektů na různé vzdálenosti). Tři možnosti nastavení jsou také k dispozici pro snímání filmů.
*Automatické zaostření na oči
Zachycujte obličeje ostře, i když je objekt částečně odvrácen od fotoaparátu, s malou hloubkou ostrosti.
*Přední obrazové technologie
Detailní technologie reprodukce minimalizuje zvýraznění kontur a vytváří realističtější snímky s jemnějšími detaily. Technologie pro redukci difrakcí omezuje rozmazání a pomáhá vyniknout jemnějším detailům snímku i při nastavení nízké clony (velké hodnoty F).
*Redukce šumu ve specifických oblastech
Spolu s technologií detailní reprodukce efektivně potlačí šum, a zajistí tak jasnější a detailnější obraz i při nastavení vysoké citlivosti.
*Vylepšená vestavěná stabilizace obrazu
Účinná stabilizace obrazu pro jakékoli kompatibilní objektivy v rámci celého rozsahu ohniskové vzdálenosti. Pomáhá stabilizovat obraz v hledáčku, zatímco je spoušť stisknuta do poloviny.
*Zvětšení zaostření a automatická korekce saturace jasového signálu
Pomocí hledáčku s vysokým rozlišením můžete zvětšit snímky či filmy, a ručně tak vyladit zaostření, nebo můžete využít automatické korekce saturace jasového signálu a kolorovat nejvíce zaostřené oblasti snímku pro rychlé ujištění.
*Upravitelné nastavení hledáčku
Upravením teploty barev a jasu hledáčku v 5 jednoduchých krocích můžete vyvážit typ a množství světla v okolí.
*Nastavitelná funkční tlačítka
Přiřaďte často používané funkce vybraným přizpůsobitelným tlačítkům. Jednoduchým přiřazením 11 tlačítek aktivujete 53 funkcí, čímž dosáhnete rychlejšího a intuitivnějšího ovládání.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony ILCA-77M2Q + 16-50mm, 24,3Mpix,bajonet A
Diskuze k produktu: sony-ilca77m2-243-mp-objektiv-1650mm-f28-sal1650 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.