vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony magn. nabíjecí dock DK48 pro Z3,Z3 comp,černá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
746 Kč s DPH

617 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1288-8967
Výrobce: SONY ERICSSON
Váha: 0,18
Záruka: 24 měsíců
Sony magn. nabíjecí dock DK48 pro Z3,Z3 comp,černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Easily connects and charges.

Magnetic connector.
An innovative magnetic connector enables your phone to fit snugly in the dock. The magnet steers the phone to the dock’s charging connector to make contact.

Adapters in kit.
Interchangeable inserts in the kit makes it possible for your Xperia™ to be used on this dock, with a cover or without.*
*Optional accessory

Multitask.
While it is charging, your phone stands at a comfortable viewing angle. You can check messages, browse content, or watch a slideshow. Your Xperia™ is stable and secure in its specially designed charging dock.

Kompatibilita:
Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z3 Compact
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony magn. nabíjecí dock DK48 pro Z3,Z3 comp,černá
Diskuze k produktu: sony-magn-nabijeci-dock-dk48-pro-z3z3-compcerna není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.