vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY sluchátka MDR-1A, Hi-Res, černá

Kalkulačka splátek CETELEM
5290 Kč s DPH

4372 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sluchátka
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MDR1AB.CE7
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
SONY sluchátka MDR-1A, Hi-Res, černá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

MDR-1A
Všechna hudba přesně podle záměru autora

Sluchátka Prestige s mimořádně vysokou frekvencí 100 kHz, 40mm reproduktorem LCP a otočným skládacím designem
*Možnost zvuku ve vysokém rozlišení
*40mm reproduktor HD s polymery z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou
*Ovladač a mikrofon na kabelu kompatibilní s chytrými telefony

Charakteristika:
*Poslouchejte hudbu se zvukem s vysokým rozlišením přesně podle záměru autora
Díky zvuku s vysokým rozlišením můžete svou sbírku digitální hudby posunout na novou úroveň. Zvuk s vysokým rozlišením převádí analogovou hudbu na digitální vyšší rychlostí než disky CD (24 bitů / 192 kHz, na rozdíl od 16 bitů / 44,1 kHz). Přiblíží vás tak lépe původní studiové nahrávce a můžete si hudbu vychutnat tak, jak ji umělec zamýšlel.
*Dynamické reproduktory HD pro autentický zvuk
Výkonné 40mm reproduktory HD s velkými průduchy umožňují sluchátkům zprostředkovat rázné a rytmické basy i u těch nejnáročnějších skladeb. Lehká, ale pevná membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou rychle reaguje, a velmi zřetelně tak reprodukuje vokály a tóny ve středním a vyšším rozsahu. Poslouchejte čistý a přesný zvuk v celém spektru i při zvýšené hlasitosti.
*Široká frekvenční odezva pro plný zvukový rozsah
Širokopásmový frekvenční rozsah – sahající od 3 Hz po 100 kHz – je přizpůsoben široké nabídce současných hudebních stylů. 3Hz dolní část frekvenčního spektra nabízí více než dostatečnou šířku i pro nejhlubší basové tóny. Ve 100kHz horní části si zase můžete vychutnat vokální melodie a jemné zvukové harmonie a tóny, které hudbu oživují a dodávají jí realistický zvuk.
*Vysoká citlivost pro hlasitý a jasný zvuk
Tato sluchátka s vysokou citlivostí 105 dB/mW jsou vysoce výkonná při převodu elektrických signálů na akustické. To znamená, že při poslechu hudby ze stejného zdroje a při stejné úrovni hlasitosti uslyšíte napříč celým zvukovým spektrem čistší zvuk (v porovnání s méně citlivými sluchátky).
*Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou zajišťuje větší přesnost
Membrána z polymerů z tekutých krystalů s hliníkovou povrchovou úpravou nabízí konzistentnější a přesnější zvuk v celém frekvenčním rozsahu než u konvenčních reproduktorů z polymerů z tekutých krystalů. Jednotnější ztráta zvukové energie do krytu reproduktoru během přenosu zajišťuje věrnější a autentičtější zvuk. Můžete si také užívat širší frekvenční odezvu, a to dokonce i při poslechu velmi vysokých frekvencí zvuku ve vysokém rozlišení.
*Průduchy pro vylepšení basů zdůrazní rytmus
Přesně tvarované průduchy zlepšují průtok vzduchu uvnitř sluchátka, takže membrána z polymerů z tekutých krystalů může snáze dýchat a okamžitě reagovat na hluboké basové linky.
*Skládací provedení s uzavřenou konstrukcí izoluje zvuk uvnitř
Krycí design s uzavřenou zadní částí ovine ucho tak, aby hudba neprocházela ven a okolní šum zase dovnitř ucha. Zvuky se odráží zpět do uší, a vy tak uslyšíte i ty nejméně patrné tóny. Pocítíte také každý takt, protože design s uzavřenou zadní částí přispívá k maximálnímu zvýraznění basových linek v hudbě.
*Vyvážený zvuk snižuje překrývání
Díky vyváženému čtyřvodičovému připojení dvouvrstvým kabelem ze stříbra a mědi dochází k lepšímu oddělení zvukových kanálů a ke zlepšení zvuku. Na rozdíl od klasických sluchátek, která sdílejí kabel uzemnění, obsahuje tento kabel vodič pro pravý a levý kanál a pro oba kanály také samostatný vodič uzemnění, což omezuje zkreslení a překrývání zvuku.
*Náušníky snižující tlak pro pohodlné nošení
Měkké kožené náušníky s polstrováním snižujícím tlak byly navrženy tak, aby se vytvarovaly podle uší a pohodlně padly. Hladké materiály a bezešvé přechody v harmonické kombinaci pohodlí a odolnosti nabízejí hodiny příjemného poslechu.
*S otočným skládacím designem se dobře cestuje
Tato sluchátka si s sebou můžete vzít kamkoli. Díky otočnému krycímu designu se sluchátka snadno uskladňují, když jenepoužíváte nebo když cestujete. Mušle lze složit naplocho, aby se snadno vešly do kufru nebo do tašky.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY sluchátka MDR-1A, Hi-Res, černá
Diskuze k produktu: sony-mdr1ab-cerna-prestizni-sluchatka-s-mostem-pres-hlavu není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.