vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY Sluchátka EXTRA BASS & DJ type MDR-V55 modrá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1252 Kč s DPH

1035 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MDRV55L.AE
Výrobce: SONY
Váha: 0,342
Záruka: 24 měsíců
SONY Sluchátka EXTRA BASS & DJ type MDR-V55 modrá
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Klubovyacute; zvuk si můžete s sebou vziacute;t i ven. Sklaacute;daciacute; sluchaacute;tka s 40 mm reproduktory, neodymovyacute;m magnetem a kabelem dlouhyacute;m 1,2 m.
- Jsou sklaacute;daciacute;, takže je můžete braacute;t kamkoli - Čistyacute; dynamickyacute; zvuk diacute;ky neodymovyacute;m reproduktorům - S uzavřenyacute;mi sluchaacute;tky minimalizujete okolniacute; ruchy
Vlastnosti a funkce MDR-V55: Jako DJ musiacute;te vypadat dobře - Tato elegantniacute; zahnutaacute; sluchaacute;tka dodajiacute; vascaron;im setům styl ndash; a můžete si vybrat ze čtyř barevnyacute;ch provedeniacute;. Snadno se přenaacute;scaron;ejiacute; a uschovaacute;vajiacute; - Sklaacute;daciacute; design zajiscaron;ťuje snadnou uacute;schovu, stačiacute; je jednoduscaron;e složit a daacute;t do batohu, pokud praacute;vě neposlouchaacute;te. Neujde vaacute;m ani nota - Otočneacute; kryty sluchaacute;tek a jednostrannyacute; 1,2 m kabel jsou jako dělaneacute; pro praacute;ci DJ. Ať majiacute; basy ten pravyacute; dopad - Diacute;ky izolaci zvuku uzavřeneacute; konstrukce se můžete soustředit jen na jemnou praacute;ci se zvukem. Nebojte se zesiacute;lit basy i vyacute;scaron;ky - Zažijte plneacute; basy diacute;ky 40mm neodymovyacute;m reproduktorům a frekvenčniacute;mu rozsahu až 25 000 Hz zajiscaron;ťujiacute;ciacute;mu perfektniacute; vyacute;scaron;ky. Uslyscaron;iacute;te každyacute; detail - Poslouchejte kluboveacute; skladby diacute;ky vysokeacute;mu přiacute;konu až 1000 mW a citliveacute;mu vyacute;konu 105 dB/mW pro přesnyacute; zvuk při jakeacute;koli hlasitosti. Pohodlnyacute; poslech - Ať už hrajete pro lidi nebo jen pro sebe, scaron;irokyacute; profil sluchaacute;tkoveacute;ho paacute;sku a polstrovaneacute; kryty uscaron;iacute; vaacute;m zajistiacute; plneacute; pohodliacute;.
Otevřenyacute; typ - NE Typ Dynamic - ANO Typ obklopujiacute;ciacute; ucho - ANO Kapacita (mW) - 1000 Reproduktor (mm) - 40 Membraacute;na - PET Kmitočet (Hz) - 5ndash;25 000 Citlivost (dB/mW) - 105 Magnet - Neodym Impedance (ohm) - 40 Ovlaacute;daacute;niacute; hlasitosti - NE Typ kabelu - Plochyacute; kabel Deacute;lka přiacute;vodniacute;ho kabelu (m) - 1,2 Přiacute;pojka - Pozlacenyacute; stereofonniacute; minikonektor typu L Hmotnost (g) - 220Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY Sluchátka EXTRA BASS & DJ type MDR-V55 modrá
Diskuze k produktu: sony-mdrv55-dj-skladaci-sluchatka-s-40mm-reproduktory-neodymovym-magnetem-a-kabelem-dlouhym-12-m-blue není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.