vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY MDR-ZX770BN s technologiemi odstranění šumu a Bluetooth® - Blue

Kalkulačka splátek CETELEM
3080 Kč s DPH

2545 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MDRZX770BNL.CE7
Výrobce: SONY
Váha: 0,584
Záruka: 24 měsíců
SONY MDR-ZX770BN s technologiemi odstranění šumu a Blueto...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kvalitní bezdrátová sluchátka přes hlavu s technologií noise cancelling. Ideální pro cestování. Barva černá - modrá. Funkce Digital Noise Cancelling (DNC) s použitím unikátního SONY enginu odfiltruje až 98 % okolního ruchu. Bezdrátové připojení díky Bluetooth a NFC. Integrovaný akumulátor - doba nabíjení cca 2,5 hodiny. 13 hodin výdrž při přehrávání přes BT s aktivní funkcí NC. Otočné náušníky pro snadnější přenášení. Funkce AAC/apt-X/SBC codec podpora. Fungují také přes dodávaný kabel jako běžná pasivní sluchátka (s aktivovanou nebo deaktivovanou funkcí DNC).
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY MDR-ZX770BN s technologiemi odstranění šumu a Bluetooth® - Blue
Diskuze k produktu: sony-mdrzx770bn-modra-bezdratova-bluetooth-sluchatka-s-dnc-technologii není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.