vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY MEX-XB100BT Přijímač CD s technologií Bluetooth®

Kalkulačka splátek CETELEM
6382 Kč s DPH

5274 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Repro k autoradiím
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MEXXB100BT.EUR
Výrobce: SONY
Váha: 2,056
Záruka: 24 měsíců
SONY MEX-XB100BT Přijímač CD s technologií Bluetooth®
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Vestavěný zesilovač nabízí výkon 4 x 100 W i na cestách

Vezměte si koncert na cesty. Vestavěný 4kanálový zesilovač třídy D přináší maximální výkon až 100 wattů na kanál – přibližně dvakrát více než jiné čelní jednotky, což je srovnatelné s výstupním výkonem externího zesilovače. Zesilovač nevyžaduje připojení externí baterie a díky tenkému a kompaktnímu designu šetří přijímač prostor.


Díky kompatibilitě s funkcí Siri Eyes Free dokážete víc

Ovládejte telefon iPhone kompatibilní s funkcí Siri pomocí funkce Siri Eyes Free, aniž byste jej vytáhli z kapsy. Stačí stisknutím tlačítka hlasitosti aktivovat hlasové příkazy Siri pro telefonní hovory, navigaci, nastavení upomínek a další. Funkce Siri Eyes Free umí dokonce přečíst textové zprávy a umožní vám na ně bezpečně odpovědět, aniž byste se museli telefonu dotknout.


Technologie NFC jedním dotykem pro okamžitou možnost připojení

Díky technologii NFC (Near Field Communication) je složité nastavení minulostí. Pro rychlé a bezproblémové připojení se stačí dotknout zařízením s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat obsah pomocí Bluetooth®. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Pomocí nabídky nastavení zařízení se můžete manuálně připojit k Bluetooth®.


Funkce Mega Bass pro působivé basy

Aktivujte v nastavení zvuku funkci Mega Bass a zdůrazněte basové tóny svých oblíbených skladeb. S využitím technologií digitálního zpracování signálu dokáže funkce Mega Bass efektivně vylepšit tóny nízkých frekvencí, a zajistit tak bohaté, dunivé basy, které zvuku dodají hloubku. Stačí stisknout tlačítko funkce Mega Bass na předním panelu.

Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth®

Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto přijímačem do automobilu vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze své čelní jednotky.


Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal

Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a ovládejte svou hudební sbírku. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® a můžete využívat hlasové ovládání přes základní funkce čelní jednotky spolu s navigací a bezproblémovým přístupem ke všem oblíbeným skladbám, aplikacím a dalším funkcím svého smartphonu. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.


Technologie Advanced Sound Engine pro výkonný zvuk

Užijte si bohatý a vyvážený zvuk za jízdy. Technologie Advanced Sound Engine vám umožňuje v reálném čase provádět vysoce přesné úpravy nastavení vašeho automobilového audiosystému, včetně horní a dolní pásmové propusti a vylepšení zadních basů. Můžete si tak za jízdy vychutnat dokonalý zvuk přesně podle svých představ.


Slaďte rytmus s osvícením Dynamic Colour

Dodejte své hudbě barvu díky 35 000 nastavitelným kombinacím světel LED. Osvícení Dynamic Colour bude podle tempa a hlasitosti hudby pulzovat buď podle rytmu nebo podle úrovně akustického tlaku. S dvojím barevným osvětlením si můžete vychutnat úžasné efekty, protože můžete nezávisle nastavit barvy displeje a indikátorů.


Funkce Time Alignment vám umožní nasměrovat zvuk, kam chcete.

Dopřejte si dokonalý zvuk, ať už řídíte jakékoli auto. Funkce „zpoždění zvuku“ funkce Time Alignment vylepší zvuk virtuální úpravou místa, kde posloucháte, na optimální úroveň. Díky kombinaci jednoduchého a chytrého režimu můžete funkci použít v celé řadě automobilů bez ohledu na jejich velikost a tvar.

Dolaďte zvuk s 10pásmovým digitálním ekvalizérem

Díky digitálnímu ekvalizéru můžete doladit hudbu podle svého vkusu. Vyberte si z 10 přednastavených úrovní, abyste získali ideální frekvenční odezvu pro širokou škálu hudby, včetně stylů RB, rock, pop, dance, hip-hop, electronica, jazz, soul a country.


Rozhraní USB se standardem Plug and Play

Stačí zapojit zařízení Android, iOS nebo jiné zařízení USB a můžete okamžitě začít přehrávat prostřednictvím čelní jednotky. Nabíjení proudem 1,5 A znamená, že můžete připojit i ty největší smartphony.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY MEX-XB100BT Přijímač CD s technologií Bluetooth®
Diskuze k produktu: sony-mexxb100bt-prijimac-cd-s-technologii-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.