vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony autorádio MEX-XB100BT CD/MP3,USB/AUX, NFC/BT

Kalkulačka splátek CETELEM
5788 Kč s DPH

4783 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MEXXB100BT.EUR
Výrobce: SONY
Váha: 2,056
Záruka: 24 měsíců
Sony autorádio MEX-XB100BT CD/MP3,USB/AUX, NFC/BT
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

MEX-XB100BT
Přijímač CD s technologií Bluetooth®
Vychutnejte si stejný výkon, jaký byste očekávali od externího zesilovače. Výkonný přehrávač CD do automobilu s technologií Bluetooth®, funkcí Mega Bass a rozšířeným hlasovým ovládáním. Vysoce výkonné zesílení 4x 100 W / Připojení pomocí technologií NFC jedním dotykem a Bluetooth® / Aplikace pro hlasové ovládání s odpovídáním na textové zprávy

Charakteristika:
*Vestavěný zesilovač nabízí výkon 4 x 100 W i na cestách - Vezměte si koncert na cesty. Vestavěný 4kanálový zesilovač třídy D přináší maximální výkon až 100 wattů na kanál – přibližně dvakrát více než jiné čelní jednotky, což je srovnatelné s výstupním výkonem externího zesilovače. Zesilovač nevyžaduje připojení externí baterie a díky tenkému a kompaktnímu designu šetří přijímač prostor.
*Díky kompatibilitě s funkcí Siri Eyes Free dokážete víc - Ovládejte telefon iPhone kompatibilní s funkcí Siri pomocí funkce Siri Eyes Free, aniž byste jej vytáhli z kapsy. Stačí stisknutím tlačítka hlasitosti aktivovat hlasové příkazy Siri pro telefonní hovory, navigaci, nastavení upomínek a další. Funkce Siri Eyes Free umí dokonce přečíst textové zprávy a umožní vám na ně bezpečně odpovědět, aniž byste se museli telefonu dotknout.
*Okamžité připojení Bluetooth® jedním dotykem - Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem s technologií NFC* značky N na těle zařízení a můžete přehrávat hudbu nebo telefonovat handsfree. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®. *Zobrazit kompatibilní zařízení
*Funkce Mega Bass pro působivé basy - Aktivujte v nastavení zvuku funkci Mega Bass a zdůrazněte basové tóny svých oblíbených skladeb. S využitím technologií digitálního zpracování signálu dokáže funkce Mega Bass efektivně vylepšit tóny nízkých frekvencí, a zajistit tak bohaté, dunivé basy, které zvuku dodají hloubku. Stačí stisknout tlačítko funkce Mega Bass na předním panelu.
*Bezdrátový přenos pomocí Bluetooth® - Streamujte své oblíbené skladby a aplikace bezdrátově pomocí technologie Bluetooth®. Spárujte svůj smartphone nebo tablet s tímto přijímačem do automobilu vybaveným technologií Bluetooth® a užijte si hudbu. Ovládat seznamy skladeb a hlasitost můžete navíc přímo ze své čelní jednotky.
*Sjednoťte svou hudbu prostřednictvím aplikace SongPal - Stáhněte si aplikaci SongPal pro smartphone a ovládejte svou hudební sbírku. Stačí se připojit pomocí technologie Bluetooth® a můžete využívat hlasové ovládání přes základní funkce čelní jednotky spolu s navigací a bezproblémovým přístupem ke všem oblíbeným skladbám, aplikacím a dalším funkcím svého smartphonu. S pomocí aplikace si můžete také upravit nastavení podle svých představ, a docílit tak skvělého, vyváženého zvuku.
*Technologie Advanced Sound Engine pro výkonný zvuk - Užijte si bohatý a vyvážený zvuk za jízdy. Technologie Advanced Sound Engine vám umožňuje v reálném čase provádět vysoce přesné úpravy nastavení vašeho automobilového audiosystému, včetně horní a dolní pásmové propusti a vylepšení zadních basů. Můžete si tak za jízdy vychutnat dokonalý zvuk přesně podle svých představ.
*Slaďte rytmus s osvícením Dynamic Colour - Dodejte své hudbě barvu díky 35 000 nastavitelným kombinacím světel LED. Osvícení Dynamic Colour bude podle tempa a hlasitosti hudby pulzovat buď podle rytmu nebo podle úrovně akustického tlaku. S dvojím barevným osvětlením si můžete vychutnat úžasné efekty, protože můžete nezávisle nastavit barvy displeje a indikátorů.
*Funkce Time Alignment vám umožní nasměrovat zvuk, kam chcete. - Dopřejte si dokonalý zvuk, ať už řídíte jakékoli auto. Funkce „zpoždění zvuku“ funkce Time Alignment vylepší zvuk virtuální úpravou místa, kde posloucháte, na optimální úroveň. Díky kombinaci jednoduchého a chytrého režimu můžete funkci použít v celé řadě automobilů bez ohledu na jejich velikost a tvar.
*Dolaďte zvuk s 10pásmovým digitálním ekvalizérem - Díky digitálnímu ekvalizéru můžete doladit hudbu podle svého vkusu. Vyberte si z 10 přednastavených úrovní, abyste získali ideální frekvenční odezvu pro širokou škálu hudby, včetně stylů R&B, rock, pop, dance, hip-hop, electronica, jazz, soul a country.
*Rozhraní USB se standardem Plug and Play - Stačí zapojit zařízení Android, iOS nebo jiné zařízení USB a můžete okamžitě začít přehrávat prostřednictvím čelní jednotky. Nabíjení proudem 1,5 A znamená, že můžete připojit i ty největší smartphony.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony autorádio MEX-XB100BT CD/MP3,USB/AUX, NFC/BT
Diskuze k produktu: sony-mexxb100bt-prijimac-cd-s-technologii-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.