vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony Hi-Fi MHC-GT4D, USB,MP3,BT,NFC,CD, 1200W

Kalkulačka splátek CETELEM
19564 Kč s DPH

16169 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MHCGT4D.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 9,76
Záruka: 24 měsíců
Sony Hi-Fi MHC-GT4D, USB,MP3,BT,NFC,CD, 1200W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

High Power Home Audio System with CD/AM-Bluetooth, 1200W, Gesture Control, NFC, LDAC, HDMI Input, 2 Analog Audio Input/Ouput, USB, 2 MIC in, Front Speaker output, Sound Pressure Horn, LED light Display and DJ effects, Karaoke Features, DSEE, S-Force Front Surround, Songpal

Výkonný domácí audiosystém z řady High Power Audio. CD/DVD/FM tuner, Bluetooth NFC. Možnost ovládání pomocí aplikace SongPal / Fiestable. Barevné LED, DJ efekty. Ovládání pomocí gest.
Systém se skládá z hlavní jednotky se zesilovačem a basovým reproduktorem a 2 samostatných oddělitelných reproduktorů. Ty mohou být umístěny na stojanu nad basovým reproduktorem nebo odděleny a umístěny na polici či do blízkosti TV, kde zastanou roli výkonného ozvučení.
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony Hi-Fi MHC-GT4D, USB,MP3,BT,NFC,CD, 1200W
Diskuze k produktu: sony-mhcgt4d-domaci-audiosystem-s-vysokym-vykonem-s-technologii-bluetooth není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.