vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony mikro Hi-Fi systém CMT-SX7,CD,NFC,100W,Hi-Res

Kalkulačka splátek CETELEM
14438 Kč s DPH

11932 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CMTSX7.CEL
Výrobce: SONY
Váha: 11,574
Záruka: 24 měsíců
Sony mikro Hi-Fi systém CMT-SX7,CD,NFC,100W,Hi-Res
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Hi-Fi systém s technologií Wi-Fi®/Bluetooth®
Připojte se bezdrátově a vychutnejte si veškerou hudbu ve vysokém rozlišení
Hi-Fi systém kompatibilní se zvukem s vysokým rozlišením s technologiemi DSEE HX a S-Master HX a možností bezdrátového připojení. / Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení / Streamování zvuku s technologiemi Wi-Fi®/Airplay, Bluetooth® a NFC / Digitální zesilovač S-Master HX , zvýšení rozlišení díky technologii DSEE HX

Vše máte k dispozici – s technologií DSEE HX si můžete užívat hudbu z disků CD, zvukové soubory nebo hudební služby v kvalitě blízké vysokému rozlišení. Pohodlně se usaďte a poslouchejte rádio nebo se přes Wi-Fi® či Bluetooth® s podporou technologie LDAC bezdrátově připojte k hudbě uložené v jiném zařízení. Díky funkci Multi-room můžete hudbu poslouchat v celém domě.

Obnovte všechny komprimované soubory
Technologie Digital Sound Enhancement Engine (DSEE HX) zvýší rozlišení souborů hudby (mp3, ACC, ATRAC a WMA) téměř na úroveň zvuku s vysokým rozlišením. DSEE HX obnoví širokospektrální zvuk a reprodukuje soubory se zvukem blízkým původní nahrávce.

*Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
*Převzorkování DSEE HX obnoví kvalitu komprimovaných souborů
*Digitální zesilovač S-Master HX pro čistou kvalitu zvuku
*Snadná možnost připojení Bluetooth® díky jednodotykové technologie *NFC
*Wi-Fi® s technologiemi DLNA a AirPlay a službou Google Cast pro streamování hudby

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony mikro Hi-Fi systém CMT-SX7,CD,NFC,100W,Hi-Res
Diskuze k produktu: sony-mikro-hifi-system-cmtsx7cdnfc100w-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.