vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony MP4 16GB NW-A25HN růžový, Hi-res

Kalkulačka splátek CETELEM
7171 Kč s DPH

5926 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NWA25HNP.CEW
Výrobce: SONY
Váha: 0,227
Záruka: 24 měsíců
Sony MP4 16GB NW-A25HN růžový, Hi-res
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

NW-A25HN
Přehrávač Walkman® se zvukem s vysokým rozlišením
Pro hudbu, která si zaslouží více
Přehrávač Walkman® kompatibilní se zvukem s vysokým rozlišením dodávaný se sluchátky s technologií pro odstranění šumu.
Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
Funkce Digital Noise Cancelling pro digitální odstranění šumu
16GB vestavěná paměť více než 30 hodin přehrávání

*Zvuk s vysokým rozlišením pro poslech bez kompromisů - Užijte si digitální hudbu naplno díky zvuku s vysokým rozlišením. Zvuk s vysokým rozlišením nabízí podání hudby interpretů bez kompromisů, a to zásluhou záznamu hudby s vyšší frekvencí než u disků CD a zvýšení vzorkovací frekvence zvuku i přesnosti přenosové rychlosti každého vzorku. Vychutnejte si každý nádech i letmý pohyb interpreta při skutečném emocionálním zážitku.
*Díky sluchátkům s technologií pro odstranění šumu zažijete dokonalý hudební zážitek - Řada NW-A20 je vybavena exkluzivními sluchátky s technologií pro odstranění šumu , takže můžete odstranit zvuky okolního světa. Vyberte si z řady nastavení podle prostředí a nechte se pohltit hudbou díky technologii pro odstranění šumu, která omezuje okolní hluk a přináší poutavější zážitky z poslechu.
*Technologie DSEE HX obnoví vaše hudební soubory - Za hranice kvality CD. Technologie DSEE HX staví na naší patentované technologii DSEE zvyšující rozlišení komprimovaných audiosouborů na úroveň blížící se zvuku s vysokým rozlišením. Obnovením detailů původní nahrávky, které byly ztraceny v průběhu komprese, zajistí technologie DSEE HX zážitek z poslechu bohatého zvuku studiové kvality u veškeré vaší hudby.
*Digitální zesilovač S-Master HX: maximální čistota zvuku -Vychutnejte si zvuk ve vysokém rozlišení s digitálním zesilovačem S-Master HX. Zesilovač S-Master využívá zjednodušenou, plně digitání cestu signálu, díky čemuž reprodukuje jemné detaily a široký rozsah frekvencí formátů s vysokým rozlišením. Na rozdíl od běžných zesilovačů uchovává digitální signál až do okamžiku těsně před výstupem z reproduktorů, čímž snižuje zkreslení. Tak zní zvuk s vysokým rozlišením, přesně podle záměru interpreta.
*Režim ClearAudio+ obohatí vaši hudbu - Unikátní režim ClearAudio+ od Sony automaticky upraví nastavení zvuku pro bohatý poslech. Režim ClearAudio+, který představuje spojení odborných znalostí týkajících se technologií digitálního zpracování signálu, optimalizuje zvukové formáty a konstantně dosahuje čistého a vysoce kvalitního zvuku, ať posloucháte cokoli.
*Streamování přes Bluetooth® nejvyšší kvality: LDAC - Kodek Bluetooth® LDAC vyvinutý společností Sony posouvá streamování hudby na novou úroveň. Podporuje až třikrát vyšší přenosovou rychlost než klasické streamování Bluetooth®. Vzorkovací frekvence 96 kHz i efektivnější kódování přináší bezdrátový zvuk v kvalitě srovnatelné s disky CD.
*Poslech jedním dotykem pro okamžité přehrávání hudby - Technologie NFC (Near Field Communication) odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých postupů nastavení. Stačí se dotknout smartphonem nebo jiným zařízením* s technologií NFC značky N na těle zařízení a můžete začít streamovat hudbu. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Zařízení můžete rovněž spárovat ručně v nastavení Bluetooth®.
*Prodloužená výdrž baterie umožňuje delší poslech - Při cestování vám nikdy nedojde energie. Produkty řady NW-A20 poskytují energii až pro 50 hodin přehrávání souborů mp3 nebo až pro 30 hodin přehrávání zvuku s vysokým rozlišením, takže se na cestách nemusíte zabývat hledáním nabíječky.
*Různé hudební formáty - Řada NW-A20 podporuje formáty zvuku s vysokým rozlišením stejně jako oblíbené formáty mp3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC a ALAC.

Vlastnosti:

Rozměry (Š x V x H) 4,4 x 10,9 x 0,9 cm
Hmotnost 66 g
Výdrž baterie - nepř. přehr. hudby 30 hodin (zvuk s vysokým rozlišením) 50 hodin (mp3)
Doba nabíjení (plné dobití) 4 hodiny

Velikost paměti 16 GB

Připojení USB ANO
WM-PORT ANO
Bezdrátové možnosti NFC Bluetooth®
Vstupní a výstupní konektory Vysokorychlostní port USB (kompatibilní s verzí USB 2.0) Port WM-PORT Slot pro kartu microSD Paměťová karta microSDHC microSDXC Stereofonní minikonektor
Přehrávání a zobrazení
Rozlišení displeje 320x240 (QVGA), 262 144 barev
Typ displeje Barevný displej TFT s bílým podsvícením LED
Velikost obrazovky (palce) 5,6 cm (2,2")
mp3 ANO
WMA (DRM) ANO
AAC-LC (bez DRM) ANO
LPCM ANO
Přehrávání fotografií Formát JPEG PNG
MPEG4 ANO
WMV 9 ANO
Tuner FM ANO

Zvukové efekty Režim ClearAudio+ DSEE HX Clear Bass Dynamic Normalizer Clear Stereo Clear Phase VPT (Studio/Klub/Koncertní sál/Matrix) Ekvalizér (5pásmový)
Přehrávání zvuku Formát mp3 WMA (bez DRM) AAC (bez DRM) HE-AAC FLAC ALAC AIFF Lineární PCM mp4
Přehrávání videa MPEG4 AVC (H.264/AVC) WMV 9

Systémové požadavky Microsoft Windows® 8 Windows® 7 (SP1 nebo novější) Windows Vista® (SP2 nebo novější) Mac OS® X (v10.6 nebo novější)

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony MP4 16GB NW-A25HN růžový, Hi-res
Diskuze k produktu: sony-mp4-16gb-nwa25hn-ruzovy-hires není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.