vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony MP4 16GB NWZ-A15 černý, Hi-res zlepšení zvuku

Kalkulačka splátek CETELEM
4606 Kč s DPH

3807 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: NWZA15B.CEW
Výrobce: SONY
Váha: 0,169
Záruka: 24 měsíců
Sony MP4 16GB NWZ-A15 černý, Hi-res zlepšení zvuku
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

NWZ-A15
Nejmenší a nejlehčí přehrávač zvuku ve vysokém rozlišení
Přehrávač zvuku Walkman® s přehráváním ve vysokém rozlišení nabízí až (přibližně)

30hodinovou dobu přehrávání, 16GB vestavěné úložiště a slot pro kartu microSDXC pro případné rozšíření paměti.
*Kompatibilní se zvukem ve vysokém rozlišení
*S technologiemi S-Master™ HX a DSEE HX™
*16 GB vestavěná paměť, více než 30 hodin přehrávání

Vlastnosti:
*Zvuk s vysokým rozlišením pro kvalitní poslech
Společnost Sony sjednotila řadu technologií, zdrojem počínaje a reproduktorem konče, aby vytvořila dokonalý hudební zážitek. U audiosouborů s vysokým rozlišením reprodukuje digitální zesilovač a specializované výškové reproduktory každý jemný odstín, takže uslyšíte každou notu tak, jak to zamýšlel autor hudby. U souborů ve formátu MP3 zvyšuje software pro digitální zpracování rozlišení komprimované hudby, aby obnovil ztracené detaily.
*Digitální zesilovač S-Master™ HX pro kvalitnější zvuk
Vestavěný digitální zesilovač S-Master™ HX napomáhá maximálně kvalitní reprodukci zvuku s vysokým rozlišením. Omezuje šum, který se běžně vyskytuje ve vysokých frekvencích, takže si můžete užít čistý a ostrý zvuk.
*Technologie DSEE HX™ vylepšuje kvalitu komprimovaných souborů
Technologie DSEE HX™ (Digital Sound Enhancement Engine) vylepšuje kvalitu komprimovaných hudebních souborů. Při kompresi originálního zdroje hudby se ztratí vysokofrekvenční prvky hudby. Technologie DSEE HX™ je obnovuje a zajišťuje vysoce kvalitní zvuk, jenž se přibližuje originální nahrávce na disku CD.
*Kompaktní a lehké provedení
Tento přehrávač Walkman® řady A10 s přehráváním ve vysokém rozlišení nabízí kromě kvalitního zvuku také špičkový design. Je kompaktní a lehký, takže si jej můžete snadno vložit do kapsy či kabelky. Jedinečný ovládací panel ve tvaru kosočtverce mu navíc dodává stylový nádech.
*Vestavěná paměť s možností rozšíření
Modely jsou dodávány s 16GB nebo 64GB vestavěným úložištěm, které můžete dále rozšířit paměťovou kartou microSDXC, která vám umožní uložit si nekonečné množství skladeb.
*Stvořeno k poslechu: Režim ClearAudio+
Poslouchejte co nejpřirozenější hudbu. Režim ClearAudio+ dokáže vyladit zvuk na působivý, citově obohacující zážitek, který vás zdánlivě obklopí. Poslouchejte hudbu a texty s čistším, detailnějším zvukem, který se blíží živému vystoupení.
*S technologií aptX® pro bezdrátové připojení
Technologie aptX® je zárukou čistého bezdrátového zvuku mnoha z těch nejlepších chytrých telefonů, reproduktorů, zvukových projektorů, sluchátek a tabletů na světě. Nyní si milovníci hudby mohou dopřát kvalitní poslech, který nabízí pouze technologie aptX: bezdrátový zvuk v plné kvalitě.
*Plynulé streamování pomocí NFC a Bluetooth®
Technologie NFC (Near Field Communication) a Bluetooth® odstraňuje nutnost kabelových připojení a složitých nastavení. Jednoduše dotykem připojte k reproduktoru zařízení podporující technologii NFC a dosáhnete rychlého, bezproblémového připojení: poté můžete zahájit přenos hudební sbírky. Nemáte technologii NFC? Žádný problém. Připojte se pomocí Bluetooth® a můžete začít.
*Různé hudební formáty
Nezáleží na tom, zda posloucháte nové soubory se zvukem ve vysokém rozlišení či starší skladby ve standardním formátu mp3. Praktický přehrávač Walkman® z řady A10 podporuje následující populární formáty: mp3, WAV, AIFF, WMA, AAC, HE-ACC, FLAC, ALAC.
*Dlouhá výdrž baterie
Audiosoubory s vysokým rozlišením můžete poslouchat přibližně 30 hodin a skladby ve standardním formátu mp3 můžete poslouchat 50 hodin.

Shrnuti:
*HiRes přehrávač, 16 GB paměť, hmotnost 66 g, velikost displeje (palce) 2,2 palce, rozlišení displeje QVGA (320 x 240 pixelů), v
*ýdrž baterie – nepř. přehr. hudby 30 hodin (zvuk ve vysokém rozlišení) 50 hodin (mp3),
*digitální zesilovač S-Master™ HX, převzorkování DSEE HX™ obnoví kvalitu komprimovaných souborů, hudba s fantastickým zvukem v jediném kroku díky režimu ClearAudio+™,
*barva černáPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony MP4 16GB NWZ-A15 černý, Hi-res zlepšení zvuku
Diskuze k produktu: sony-mp4-16gb-nwza15-cerny-hires-zlepseni-zvuku není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.