vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY NWZ-E585 Videopřehrávač mp3 Walkman® 16GB - BLACK

Kalkulačka splátek CETELEM
4766 Kč s DPH

3939 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: NWZE585B.CEW
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
SONY NWZ-E585 Videopřehrávač mp3 Walkman® 16GB - BLACK
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Pouze vy a čistý zvuk s pamětí 16 GB
16GB videopřehrávač mp3 se sluchátky s funkcí Digital Noise Cancelling pro digitální odstranění šumu a výdrží baterie až 77 hodin

Zaposlouchejte se do dokonalého zvuku díky režimu ClearAudio+.
Funkce Digital Noise Cancelling pro digitální odstranění šumu vás zbaví nežádoucího šumu.
Delší poslech díky 77 hodinám přehrávání

Při poslechu využijte režim ClearAudio+. - Pronikněte do nitra hudby díky kombinaci výkonných zvukových technologií od společnosti Sony.
Nerušený poslech díky funkci Digital Noise Cancelling pro digitální odstranění šumu - Odfiltruje až 98 % okolního zvuku, takže si budete moci hudbu nerušeně vychutnat.
Delší výdrž baterie zajistí delší poslech. - Vychutnejte si až 77 hodin hudby na jedno nabití a místo nabíjení se soustřeďte na poslech.
Konzistentní zvuk díky technologii Dynamic Normaliser - Jakékoli rozdíly mezi hlasitostí skladeb budou srovnány, takže si můžete užít stálou hlasitost napříč skladbami.
Hudba na mnoho způsobů díky podpoře různých formátů audia - Hudbu, videa a fotografie stačí jen přetáhnout z aplikace Průzkumník Windows® nebo iTunes.
Zdokonalte svůj zvuk pomocí pětipásmového ekvalizéru. - Přizpůsobte si poslech zvýrazněním nebo potlačením frekvencí dle vašeho vkusu.
Vyberte si hudbu podle nálady pomocí kanálů SensMe™. - Roztřiďte si hudbu do tematických kanálů dle vaší nálady. Vychutnejte si snadno dostupné seznamy skladeb připravené pro každou příležitost.
Velké úložiště se 16GB pamětí - Můžete si uložit až 3700* oblíbených skladeb a máte tak vždy k dispozici hudbu, která odpovídá vaší momentální náladě
Mimořádně tenký, elegantní a stylový - Mějte hudbu s sebou, ať jste kdekoli. Kompaktní přehrávač WALKMAN® s odolnou kovovou povrchovou úpravou se skvěle hodí pro život v pohybu.
* - Přibližný počet skladeb ve formátu mp3 při rychlosti 128 kb/s a délce skladby 4 minuty


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY NWZ-E585 Videopřehrávač mp3 Walkman® 16GB - BLACK
Diskuze k produktu: sony-mp4-prehravac-16gb-nwze585-cerny2lcd-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.