vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY SAL-24F20Z - Objektiv Distagon T* 24mm, full frame zrcadlovky

Kalkulačka splátek CETELEM
36206 Kč s DPH

29922 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Objektivy, filtry, předsádky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: SAL24F20Z.AE
Výrobce: SONY
Váha: 0,636
Záruka: 24 měsíců
SONY SAL-24F20Z - Objektiv Distagon T* 24mm, full frame z...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Distagon T* 24mm F2 SSM (SAL24F20Z) Tato širokoúhlá „čtyřiadvacítka“ pasuje jak na full frame zrcadlovky (přístroje s velkým senzorem odpovídajícím kinofilmovému políčku 36x24 mm) tak na ty s menším APS-C čipem, na kterých po přepočtu odpovídá ohniskové vzdálenosti 36mm. Objektiv byl vyvinutý ve spolupráci Sony s Carl Zeissem, a tak se může pochlubit jeho velice oceňovanou symetrickou konfigurací čoček Distagon retro-focus používanou hlavně u širokoúhlých objektivů. Charakterizují ho úžasně rychlé reakce a abnormálně tichý a hladký chod, který zajišťuje zabudovaný pohon SSM - Super Sonic wave Motor. Má velice široký rozsah ostrosti od 0.19 m do nekonečna, tedy ideální pro všechny druhy záběrů. Díky velké světelnosti F2.0 a použité kruhovité cloně o devíti lamelách s ním pořídíte i snímky o malé hloubce ostrosti a docílíte tak zajímavého a přirozeného rozostření pozadí (tzv. bokeh efekt). Odborník na první pohled ocení i konstrukci tohoto objektivu s dokonale vybroušenými čočkami z dílny Carl Zeiss, které jsou uložené v celokovových leštěných a matně nalakovaných prstencích.h leštěných a matně nalakovaných prstencích.

24F20Z Objektivy pro digitální zrcadlovky s bajonetem A
Světelný a mimořádně kvalitní širokoúhlý objektiv Carl Zeiss® s pevným ohniskem
24mm objektiv F2 ZA SSM Distagon® T*

telný a mimořádně kvalitní širokoúhlý objektiv s pevným ohniskem a maximálním otevřením clony F2 Plynulé, tiché automatické ostření využívající vysoký točivý moment SSM (Super Sonic wave Motor) Skvělé optické provedení se 2 asférickými prvky a 2 členy z ED skla pro minimální aberaci Velmi krátká minimální vzdálenost zaostření 0,19 m pro detailní snímky zblízka Kruhová clona s 9 lamelami umožňuje překrásné efekty rozostření Úprava T* na optickém povrchu zajišťuje vyšší propustnost pro světlo s minimálním rizikem vzniku vícenásobných obrazů a oslnění Přepínač režimu ostření a tlačítko podržení zaostření

Specifikace objektivu

Název produktu
24mm objektiv Distagon® T* F2 ZA SSM

Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm při použití s fotoaparátem se senzorem APS-C
36

Součásti objektivu
7–9

Úhel pohledu po připevnění ke 35mm fotoaparátu; stupně
84

Úhel pohledu po připojení k fotoaparátu formátu APS-C; stupně
61

Čepele clony
9

Kruhová clona
ANO

Min. Clona
22

Min. zaostření (nejkratší vzdálenost od snímače obrazu k objektu); m
0,19

Max. zvětšení
0,29

Průměr filtru; mm
72

Rozměry (max. průměr x délka); mm
78 x 76

Hmotnost (přibl.) ; g
555

Dodávané příslušenství

Kryt na přední objektiv
ANO

Kryt zadního objektivu
ANO

Kryt na objektiv
Destičková clona


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY SAL-24F20Z - Objektiv Distagon T* 24mm, full frame zrcadlovky
Diskuze k produktu: sony-objektiv-24mm-sal24f20z-pro-alpha není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.