vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony objektiv SEL-28F20, 28mm, Full Frame, bajonet E

Kalkulačka splátek CETELEM
11993 Kč s DPH

9912 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL28F20.SYX
Výrobce: SONY
Váha: 0,269
Záruka: 24 měsíců
Sony objektiv SEL-28F20, 28mm, Full Frame, bajonet E
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
28mm širokoúhlý full-frame objektiv, světelnost F2.0,
kruhová clona s 9 lamelami,
lineární motor pro tichý záznam videa,
provedení odolné proti prachu a vlhku.

Charakteristika:
*Rozlišení a kontrast objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností
Pokročilá optika s pevnou ohniskovou vzdáleností účinně minimalizuje aberaci od nekonečna až po nejmenší zaostřovací vzdálenost, takže se v celém obraze dosahuje vynikající ostrosti. Povrchy všech čoček mají vícenásobné potahy, aby se minimalizovaly odlesky způsobené protisvětlem a vícenásobný obraz a dosáhlo se maximální zřetelnosti a kontrastu objektu.
*Plynulý a výrazný efekt bokeh
Kruhová clona s 9 lamelami v kombinaci s velkou světelností tohoto objektivu umožňuje vytvářet jemný a krásný efekt bokeh na pozadí.
*Malý a lehký pro každodenní fotografování
Kompaktní a lehké provedení tohoto objektivu Full-Frame se ideálně hodí ke kompaktním tělům řady ?7. Díky hmotnosti 200 gramů jde o pohodlnou volbu pro momentky a každodenní používání. Vnější povrch z hliníkové slitiny dodává objektivu elegantní a vytříbený vzhled.
*Prozkoumejte výkon objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností
Ideální druhý objektiv pro fotografy používající formát Full-Frame, kteří chtějí poznat mimořádnou ostrost a výrazný potenciál vysoce výkonného objektivu s pevnou ohniskovou vzdáleností. Díky optickému provedení, které obsahuje 3 asférické členy objektivu (z toho jeden pokročilý asférický člen) a 2 členy ze skla ED, se mimořádný optický výkon vměstná do kompaktního objektivu a vysoká světelnost F2,0 usnadňuje fotografování při nedostatečném osvětlení.
*Speciální volitelné předsádky rozšiřují úhel záběru
Dvě volitelné speciální předsádky snadno rozšíří úhel záběru na 21mm velmi široký a 16mm rybí oko, aniž by zhoršily optický výkon nebo vizuální vzhled. Díky systému snímačů v předsádkách a objektivu se při nasazení předsádky generují správná data EXIF, což usnadňuje správu dat.
*Optimalizováno pro videa i fotografie
Přesný lineární pohon vestavěný do objektivu pohání ostřicí mechanismus plynule a tiše a díky vnitřnímu ostření se objetiv při ostření neprodlužuje. Tichý provoz a stabilní manipulace představují významné výhody při záznamu videa.
*Vysoká spolehlivost v drsném prostředí
Konstrukce, která brání vniknutí prachu a vlhkosti, zvyšuje spolehlivost v drsném prostředí, takže můžete s jistotou fotografovat kdekoli.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony objektiv SEL-28F20, 28mm, Full Frame, bajonet E
Diskuze k produktu: sony-objektiv-sel28f20-full-frame-bajonet-e není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.