vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY SEL30M35 objektiv 30mm/F3.5 makro

Kalkulačka splátek CETELEM
6737 Kč s DPH

5568 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL30M35.AE
Výrobce: SONY
Váha: 0,218
Záruka: 24 měsíců
SONY SEL30M35 objektiv 30mm/F3.5 makro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Makroobjektiv pro detailní záběry malých objektů
Makroobjektiv E30 mm F3,5. Kompatibilní pouze s fotoaparáty s bajonetem
• Přibližte se ke květinám, hmyzu a malým objektům • Ideální pro fotografování a natáčení videozáznamů v kvalitě HD • Vysoká kvalita, stylový design
Funkce : Lehký a kompaktní makroobjektiv pro vysoce kvalitní záběry Ideální pro detailní záběry květin, hmyzu a malých objektů i běžné fotografování nejen v režimu makro Poměr zvětšení 1:1 pro velké záběry malých objektů, které snímač fotoaparátu zachytí ve skutečné velikosti Minimální vzdálenost od objektivu při snímání předmětu je jen 2,4 cm a minimální vzdálenost ostření 9,5 cm Kvalitní optika s asférickými členy objektivu a ED sklo zaručují dokonale ostré a jasné záběry při všech clonách a nastaveních ostření Lineární motorek ostření se postará o plynulé, tiché a rychlé ostření při fotografování a natáčení HD záznamů Interní mechanismus zaostřování dokáže zachovat vzdálenost mezi objektivem a snímaným objektem Stylový kompaktní design s dokonalým metalickým povrchem, který ladí s tělem fotoaparátu Dodává se spolu se clonou na objektiv (umožňuje nasazení volitelného filtru)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY SEL30M35 objektiv 30mm/F3.5 makro
Diskuze k produktu: sony-objektiv-sel30m3530mmf35makronex-3-5 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.