vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY objektiv SEL-35F28Z 35mm, F2,8

Kalkulačka splátek CETELEM
26130 Kč s DPH

21595 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL35F28Z.AE
Výrobce: SONY
Váha: 0,203
Záruka: 24 měsíců
SONY objektiv SEL-35F28Z 35mm, F2,8
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


Širokoúhlý objektiv Carl Zeiss® Sonnar T* pro plnoformátové, 35mm fotoaparáty

Širokoúhlý objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností a vysokou světelností F2,8 určený pro plnoformátové, 35mm fotoaparáty
Optimální výkon pro plnoformátové fotoaparáty s bajonetem E
Lehký, s pevnou ohniskovou vzdáleností 35 mm
Antireflexní vrstva Carl Zeiss® T* minimalizuje odlesky a stínové obrazy


rozlišení a kontrast - Tři oboustranné asférické členy objektivu kontrolují aberaci a vrstva Carl Zeiss® T* zase minimalizuje odlesky a vícenásobné obrazy.
Univerzální ohnisková vzdálenost 35 mm - Pevná ohnisková vzdálenost zůstává při zaostřování neměnná a přispívá k nízké hmotnosti a snadnému přenášení objektivu.
Vysoká světelnost F2,8 - Tento světelný objektiv představuje kombinaci kompaktní konstrukce s kruhovou clonou s vysokou světelností, která umožňuje dosáhnout elegantního efektu bokeh.
Provedení odolné proti prachu a vlhku - Těsnění proti prachu a vlhkosti umožňuje fotografovat v drsném prostředí.
Dodávaná clona na objektiv omezuje odlesky - Clonu na objektiv ALC-SH129 s krytkou lze použít s filtry průměru 40,5 mm, takže se dokonale hodí pro tubusy kompaktních objektivů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY objektiv SEL-35F28Z 35mm, F2,8
Diskuze k produktu: sony-objektiv-sel35f28zf28plnoformat-cerny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.