vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS4 - PlayStation 4 500GB CUH-2016A Slim

Kalkulačka splátek CETELEM
8253 Kč s DPH

6821 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PS719845553
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruka: 24 měsíců
PS4 - PlayStation 4 500GB CUH-2016A Slim
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
PlayStation 4 Rozproudí vaši představivost Systém PS4 znamená hry bez omezení. Nezapomenutelné zážitky pro tebe samotného nebo pro sdílení s přáteli. A tvoje oblíbené filmy, televizní pořady a hudba vždy, když je chceš.
Představujeme systém PlayStation4 Nejvýkonnější systém Ještě nikdy tu nebyl herní systém tak pokročilý jako systém PlayStation4. Ohromující grafický výkon, bezkonkurenční paměť na míru a procesory s 10násobným výkonem oproti systému PlayStation3 nabízí nejpokrokovějším mozkům v herním odvětví svobodu a možnost vytvářet zážitky, které jsou větší, troufalejší a ještě silnější. A víc, než sis kdy dokázal představit.
Chytřejší hraní Hry bez překážek
Automatické aktualizace na pozadí System software (systémový software) a aktualizace her se budou stahovat na pozadí, aby byl systém PS4 připravený, až budeš chtít hrát.
PlayAsYouDownload (Hraní při stahování) Když si koupíš hru v obchodě PlayStation Store, můžeš ji na systému PS4 začít hrát už v době, kdy se teprve stahuje.
Personalizovaný obsah Tvůj systém PS4 se učí, jak hraješ, a intuitivně nabízí content (obsah), který používáš nejčastěji.
Hraní použitých her Hru pro systém PS4 můžeš vyměnit, prodat, půjčit ji kamarádovi nebo si ji prostě nechat už navěky. Záleží jen na tobě.
Poděl se o impozantní okamžiky Předveď svou slávu Proč si nechávat své úspěchy pro sebe? Zvěčni své oblíbené herní triumfy a poděl se o ně okamžitě s přáteli pouhým stisknutím tlačítka SHARE.
Filmy, televize, hudba Zábava, která ti neuteče Získej přístup k tomu nejlepšímu z hudby, filmů a televize. V systému PS4 nemusíš platit členské poplatky, abys měl přístup ke svému předplatnému digitální zábavy. Získáš celou škálu zábavy, která je pro tebe důležitá.
Intuitivní rozhraní Systém PS4 čeká na tvé rozkazy Přihlas se okamžitě k systému PS4 díky funkci rozpoznání obličeje a použij hlasové vstupy při hands-free procházení nabídkou systému PS4.
PlayStation App Zůstaň připojený k systému PS4 Nejsi doma? Žádný problém. Aplikace PlayStation App ti umožní připojit se k systému PS4 z chytrého telefonu či tabletu, ať jsi kdekoli.
Specifikace : BD/DVD Drive (Read Only) • BD x 6 CAV • DVD x 8 CAV
Main processor • Single-chip custom processor • CPU: low power x86-64 AMD "Jaguar", 8 cores • GPU: 1.84 TFLOPS, AMD next-generation Radeon™ based graphics engine
Paměť GDDR5 8 GB
Velikost úložiště 500GB pevný disk (HDD)
Input / Output • Super-Speed USBx (USB 3.0) port x 2 • AUX port x 1
Komunikace •Ethernet (10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) •IEEE 802.11 b/g/n •Bluetooth 2.1 (EDR)
Výstup AV •HDMI •Digitální výstup (optický)
Chassis Number: CUH-2016A

Rozměry balení (CA20162): Š 426 mm, V 355mm, H 103mm

Konstrukce a specifikace mohou být změněny bez upozornění.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k PS4 - PlayStation 4 500GB CUH-2016A Slim
Diskuze k produktu: sony-playstation-4-500gb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.