vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony přenosný USB dobíjecí zdroj pro USB Type C dobíjecí zařízení - kapacita 5000 mAh

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1382 Kč s DPH

1142 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: CP-SC5
Výrobce: SONY
Váha: 0,18
Záruka: 24 měsíců
Sony přenosný USB dobíjecí zdroj pro USB Type C dobíjecí ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný USB dobíjecí zdroj pro USB Type C dobíjecí zařízení -. Kapacita 5000 mAh. Li-Ion polymerová baterie. 1x USB port. Garantovaná kapacita. Hybridgelové články - zajišťují více než 90 % kapacitu i při 1000x nabití. Velmi rychlý nabíjecí výstup 3.0 A (5V DC) při nabíjení externího zařízení. Funkce Pass through charging dovolí nabíjet externí zařízení a zároveň samotnou baterii. LED indikátory zobrazující kapacitu baterie. Přednabito na 80 % - připraveno pro okamžité použití po vybalení. USB - C kabel součástí balení. Dokáže dobít i Apple MacBook (na cca 35 % v závislosti na velikosti baterie).

Délka balení (cm): 16,0
Šířka balení (cm): 7,8
Výška balení (cm): 3,0
Brutto hmotnost (kg): 0,202Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony přenosný USB dobíjecí zdroj pro USB Type C dobíjecí zařízení - kapacita 5000 mAh
Diskuze k produktu: sony-powerbank-cpsc5s-stribrusb-type-c-5000mah není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.