vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY PR13D6N 6 ks

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
137 Kč s DPH

113 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PR13D6N
Výrobce: SONY
Váha: 0,005
Záruka: 24 měsíců
SONY PR13D6N 6 ks
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zní lépe a vydrží déle! Výkonná nová síla

Hearing Aid Batteries

- Baterie Sony Zinc Air dosahují dokonalé rovnováhy mezi dobou životnosti a výkonem, což zákazníkům umožňuje déle využívat výhod zlepšeného sluchu
- Dokonale vhodné pro digitální naslouchadla: nabízejí vysoké a stabilní napětí, které zajišťuje rovnoměrný zvukový výstup a předchází veškerému rušení způsobenému nízkou teplotou nebo příliš hlučným prostředím
- Atraktivní obal: poutavé balení v blistru s barevným rozlišením a tučně natištěnými údaji o výrobku, které brání chybnému výběru baterií. Pevný kartón uvnitř balení zajišťuje vynikající ochranu proti nenadálému upuštění na zem.
- Navrženo pro snadnou manipulaci: dlouhé jazýčky usnadňují uživatelům vytažení baterie z balení, aktivaci a poté vložení baterie do naslouchadla.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY PR13D6N 6 ks
Diskuze k produktu: sony-pr13d6n-6-ks není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.