vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY SEL075UWC - Ultra Wide Converter

Kalkulačka splátek CETELEM
8333 Kč s DPH

6887 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL075UWC.SYX
Výrobce: SONY
Váha: 0,267
Záruka: 24 měsíců
SONY SEL075UWC - Ultra Wide Converter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Ultraširoká předsádka pro objektiv FE 28 mm F2,
zajišťuje 21mm ohniskovou vzdálenost, bajonet se zajištěním pro rychlou a snadnou montáž,
automatické rozpoznání pro generování dat EXIF,
provedení odolné proti prachu a vlhku.

Charakteristika:
*Nové vyjádření díky širšímu pohledu - Ohnisková vzdálenost 21 mm umožňuje zachytit pohledy rozprostírající se do dálky s působivou perspektivou venku i vevnitř, a to obzvláště při fotografování ve formátu Full-Frame.
*Ohnisková vzdálenost 21 mm představuje výhodu vevnitř i venku - Ohnisková vzdálenost 21 mm umožňuje nejen zachytit širší scény, ať už například pořizujete snímky krajiny v exteriérech nebo skupiny lidí v interiéru, ale také nabízí možnost vytvoření působivé perspektivy, která umí zdůraznit velikost objektů v popředí i vzdálenost mezi objekty v popředí a pozadí.
*Automatickégenerování dat EXIF - Snímací systém rozpozná připojení předsádky a jsou generována příslušná EXIF data objektivu, která jsou zaznamenána fotoaparátem. To usnadňuje správu dat při pozdějším třídění nebo zpracovávání snímků.
*Hladké vizuální propojení s objektivem FE 28mm F2 - Pro objektiv FE 28 mm F2 není speciálně navržena jen optika mimořádně širokoúhlé předsádky, ale také vizuální provedení. Předsádka po připojení hladce splyne s objektivem, takže vypadá jako jeden celek.
*Vysoká spolehlivost v drsném prostředí - Podobně jako objektiv, na který se připevňuje, je mimořádně širokoúhlá předsádka navržena tak, aby byla odolná proti vniknutí prachu a vlhkosti, takže ji lze s jistotou použít dokonce i v náročných venkovních podmínkách.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY SEL075UWC - Ultra Wide Converter
Diskuze k produktu: sony-predsadka-sel075uwc-pro-objektiv-fe-28mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.