vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY CP-V5 Přednabitý USB dobíjecí zdroj - kapacita 5000 mAh - modrá

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
745 Kč s DPH

616 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CP-V5L
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
SONY CP-V5 Přednabitý USB dobíjecí zdroj - kapacita 5000 ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přenosný USB dobíjecí zdroj pro micro USB dobíjecí zařízení - barva modrá. Kapacita 5000 mAh. Li-Ion polymerová baterie. Garantovaná kapacita. Hybridgelové články - zajišťují více než 90 % kapacitu i při 1000x nabití. Rychlý nabíjecí výstup 1.5 A při nabíjení externího zařízení. LED indikátory zobrazující kapacitu baterie. Přednabito na 80 % - připraveno pro okamžité použití po vybalení. Micro USB kabel součástí balení.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY CP-V5 Přednabitý USB dobíjecí zdroj - kapacita 5000 mAh - modrá
Diskuze k produktu: sony-prenosny-zdroj-usb-powerbank-cpv5-modry-5000mah není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.