vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS Vita - Memory Card 8GB V2.0 - Retail

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
474 Kč s DPH

392 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: PS719274995
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruka: 24 měsíců
PS Vita - Memory Card 8GB V2.0 - Retail
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Oficiální paměťová karta pro systém PS Vita

- Udržujte uložená herní data v bezpečí díky oficiální paměťové kartě pro systém PS Vita - nezbytná záležitost pro všechny majitele systému PS Vita.
- Díky paměťovým kartám můžete ukládat obsah stažený z obchodu PlayStation Store, ale také mediální obsah a uložené pozice.


Poznámka: Oficiální paměťová karta je nezbytná ke hraní veškerých her vydaných společností Sony Computer Entertainment Europe. Některé tituly od jiných vydavatelů mohou využívat možnost uložení na kartu hry a mohou tak být přístupné i bez paměťové karty.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS Vita - Memory Card 8GB V2.0 - Retail
Diskuze k produktu: sony-ps-vita-memory-card-8gb-2 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.