vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PS4 - Wireless Stereo Headset 2.0 - BLACK

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1873 Kč s DPH

1548 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PS719281788
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Váha: 0,893
Záruka: 24 měsíců
PS4 - Wireless Stereo Headset 2.0 - BLACK
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vysoce moderní a elegantní Wireless Headset (bezdrátová sluchátka s mikrofonem) využívající technologii Bluetooth zajistí, že vás nikdo nepřeslechne. Oficiální Wireless Headset (bezdrátová sluchátka s mikrofonem) otevírají dveře ještě větší porci zábavy na systému PlayStation 3, 4 a PS Vita. Headset lze automaticky spárovat s PS3/PS4/PS Vita pomocí kabelu USB. • Ideální pro hlasovou konverzaci a online hry, které podporují komunikaci pomocí sluchátek s mikrofonem, s dobou hovoru až osm hodin. • Obsahuje kolébku umožňující snadné nabíjení a uložení; během nabíjení lze sluchátka s mikrofonem používat jako mikrofon s velkým dosahem. • Využijte výhod budoucích vylepšení prostřednictvím aktualizací systémového softwaru stažených ze sítě PlayStation Network. • Hlasové konverzace vysoké kvality založené na podpoře hlasového vstupu/výstupu s vysokou věrností a rozšířeném profilu distribuce zvuku (A2DP).


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PS4 - Wireless Stereo Headset 2.0 - BLACK
Diskuze k produktu: sony-ps4-wireless-stereo-headset-20-boxed není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.