vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

PSP - Invizimals: The Lost Tribes

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
98 Kč s DPH

81 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PS719206316
Výrobce: SONY PLAYSTATION
Záruka: 24 měsíců
PSP - Invizimals: The Lost Tribes
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Hra Invizimals The Lost Tribes vám představí svět kolem vás a jeho magická stvoření. Jedná se o maličkaté obyvatele, kteří nejsou běžným zrakem viditelní. Dokáže je odhalit pouze vaše konzole s připojenou kamerou pro systém PSP. Při hraní budete pomocí kamery prohledávat okolí a poslouchat, zda neuslyšíte cvakání prozrazující jejich přítomnost. Jakmile je zaslechnete, přichystáte speciální past a položíte jí pod prostor označený na displeji. Následně uvidíte, jak svět kolem vás ožije spoustou různobarevných zvířátek.

Abyste mohli sledovat některé Invizimals v jejich přirozeném prostředí, je třeba mít v zásobě různě barevné věci. Například červený/modrý notebook, pouzdro na tužku, nebo poznámkový sešit. Například Frostee, stvoření podobné tučňákovi, miluje sníh, takže se pro jeho odhalení výborně hodí list bílého papíru. Čeká na vás celkem 150 Invizimalů, včetně 70 dosud neobjevených a 80 těch nejoblíbenějších z minulých her. Samozřejmostí je také podpora multiplayeru pro dva až šestnáct hráčů.

Parametry a specifikace:
Určení: PSP
Žánr: dětská hra
Multiplayer (Ad-Hoc / infrastruktura): 2 / 2-16 hráčů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k PSP - Invizimals: The Lost Tribes
Diskuze k produktu: sony-psp-hra-invizimals-the-lost-tribes není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.