vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony repro do auta XS-GS1 Hi-Res,2pásma,2,5cm,300W

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2515 Kč s DPH

2079 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Repro k autoradiím
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: XSGS1.U
Výrobce: SONY
Záruka: 24 měsíců
Sony repro do auta XS-GS1 Hi-Res,2pásma,2,5cm,300W
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

XS-GS1
2,5cm (1") komponentní výškové reproduktory
Zažijte tu nejlepší věrnost zvuku na cestách. Komponentní výškové reproduktory 2,5 cm (1") s reprodukcí velmi vysokých frekvencí a designem směřujícím dopředu. 2,5cm měkká kopulovitá membrána / Design se širokým rozptylem / Jmenovitý výkon 2 x 75 W

Charakteristika:
*Rozsah velmi vysokých frekvencí pro stabilní výšky - Zatímco konvenční reproduktory poskytující zvuk s vysokým rozlišením mohou mít problémy se zachováním plynulé frekvenční odezvy až do 30 kHz, reproduktory XS-GS1 se mohou pochlubit stabilní reprodukcí frekvencí až do 50 kHz a výše. To znamená, že budete moci poslouchat křišťálově čisté vysoké tóny a pocítíte skutečné emoce v každé skladbě.
*Design směřující dopředu poskytuje širší rozptyl - Inovativní reproduktory XS-GS1 jsou zkonstruovány tak, aby byly nasměrovány na přední sklo, což jim umožňuje rozptylovat zvuk napříč širší oblastí poslechu. Tradiční automobilové audiosestavy směrují zvuk přímo do automobilu, takže se dostane k uším pod úzkým úhlem a některé cestující zcela obejde. Avšak díky designu reproduktoru XS-GS1 směřujícího dopředu se zvuk dostane k uším radiálně, takže zůstane zachován trvale vysoký standard zvuku v celém automobilu.
*Měkká kopulovitá membrána pro dokonale věrný zvuk - Měkká kopulovitá membrána 25 mm (1") poskytuje přesnou reprodukci zvuku pro zdroje zvuku s vysokým rozlišením v celém rozsahu velmi vysokých frekvencí, a zajišťuje tak naprosto dokonalé zážitky z poslechu v automobilu.
*Hladká zkosená ozvučnice pro zvuk, který zaplní celý automobil - Hladké zkosené provedení ozvučnice zajišťuje ve spojení s mřížkou s velkými otvory nejširší rozptyl pro dosažení optimální kvality zvuku. Široký rozptyl zajišťuje, že se zvuk dostane k uším radiálně, takže všichni cestující si mohou užít trvale skvělou kvalitu zvuku.
*Více možností montáže - K dosažení dokonalé dráhy pro špičkový zvuk jsou reproduktory XS-GS1 vybaveny řadou možností montáže. Výškové reproduktory umožňují montáž pod úhlem, povrchovou nebo zapuštěnou montáž, takže je můžete flexibilně instalovat pod optimálním úhlem, abyste dosáhli širokého rozptylu.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony repro do auta XS-GS1 Hi-Res,2pásma,2,5cm,300W
Diskuze k produktu: sony-repro-do-auta-xsgs1-hires2pasma25cm300w není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.