vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Sony VCT-LVR2 dálkový ovladač pro Action Cam

Kalkulačka splátek CETELEM
4053 Kč s DPH

3350 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Stativy
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RMLVR2.CE7
Výrobce: SONY
Váha: 0,216
Záruka: 24 měsíců
Sony VCT-LVR2 dálkový ovladač pro Action Cam
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

RM-LVR2
Náramkový dálkový ovladač Live-View s technologií Wi-Fi® pro videokameru Action Cam
Vychutnejte si plnohodnotné ovládání videokamery Action Cam s náramkovým dálkovým ovladačem Live-View. Dálkový ovladač Live-View pro videokameru Action Cam se snadno použitelným designem náramkových hodinek a technologií Wi-Fi®. Dálkové ovládání videokamery Action Cam / Technologie Wi-Fi® na vzdálenost až 5 m / Sledujte nahrávku v režimu živého zobrazení Live-view / Vodotěsný do hloubky 3 m
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Sony VCT-LVR2 dálkový ovladač pro Action Cam
Diskuze k produktu: sony-rmlvr2-dalkovy-ovladac-live-view-pro-videokameru-action-cam není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.