vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY RX10M2 Digitální kompaktní fotoaparát s objektivem Carl Zeiss® s rozsahem 24–200 mm

Kalkulačka splátek CETELEM
34429 Kč s DPH

28454 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DSCRX10M2.CE3
Výrobce: SONY
Váha: 1,285
Záruka: 24 měsíců
SONY RX10M2 Digitální kompaktní fotoaparát s objektivem C...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Široký zoom, záznam v rozlišení 4K a mimořádně zpomalený záběr


Pokročilý fotoaparát s 8,3násobným optickým zoomem, videozáznamem v rozlišení 4K , a novým složeným snímačem CMOS typu 1.0 nabízí závěrku s mimořádně vysokou rychlostí až 1/32000 s pro fotografování a neuvěřitelný 40x zpomalený záznam pro nahrávání videozáznamů.
•Nový snímač CMOS Exmor RS® s 20,2 (efektivního) megapixelu typu 1.0
•Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* 24-200 mm, F2,8 s vysokou světelností
•Možnost mimořádně rychlého snímání

Snímač CMOS Exmor RS® typu 1.0 s 20,2 (efektivního) megapixelu

První složený obrazový snímač CMOS typu 1.0 s čipem DRAM na světě umožňuje nahrávání až 40x zpomaleného záznamu s mimořádně rychlou závěrkou 1/32000 překonávající možnosti vnímání lidského oka. Rozšířené elektronické obvody nabízejí vyšší kapacitu zpracování signálu a více než pětinásobnou rychlost čtení než u klasických modelů.

Procesor BIONZ X™ pro skvělé detaily a struktury

Digitální fotoaparáty proměňují světlo zachycené snímačem na digitální obraz. Technologie, která podporuje tuto konverzi, je stejně důležitá jako objektiv a snímač s vysokým rozlišením. Proto je fotoaparát RX10 II vybaven jedinečným procesorem BIONZ X™, který nabízí přirozenější detaily, realističtější snímky, bohatší barevnou škálu a nižší úroveň šumu při pořizování fotografií i videí.

Objektiv ZEISS® Vario-Sonnar® T* F2,8 se zoomem a vysokou světelností

Objektiv se zoomem ZEISS® Vario-Sonnar® T* nabízí vysokou konstantní světelnost F2,8 v celém rozsahu zoomu 24–200 mm . Objektiv složený ze 7 asférických členů dokáže zachytit úžasné miniatury a proměnit videozáznamy i snímky ve skutečná umělecká díla. Profesionální manuální kroužek funguje jako ovladač přiblížení a clony (s možností zapnutí či vypnutí zvuku pro tichý chod).

Přímé nahrávání videozáznamů v rozlišení 4K pouze pomocí fotoaparátu

Fotoaparát RX10 II dokáže nahrávat velmi přesná videodata v rozlišení 4K přímo na vloženou paměťovou kartu a přitom efektivně potlačuje zubaté okraje i efekt moiré. Moderní technologie LSI zvládne velké objemy dat díky čtení plného počtu pixelů ve vyšších rychlostech a pomáhá fotoaparátu potlačit zkreslení obrazu pohybujících se objektů efektem pohybující se clony.

Mimořádně pomalý pohyb – až 40x

Pomocí tohoto voliče režimů pohodlně nastavíte vysokou snímkovou frekvenci a jednoduše pořídíte mimořádně zpomalený videozáznam zachycující akci ve zlomcích sekundy. V nabídce jsou snímkové frekvence 960 / 1000 sn./s, 480 / 500 sn./s nebo 240 / 250 sn./s (NTSC / PAL) pro rychle se pohybující objekty. Kvalita obrazu se blíží Full HD při frekvenci 240 / 250 sn./s a HD při frekvenci 480 / 500 sn./s v režimu Quality Priority. K dispozici je také režim koncové spouště, který začíná nahrávat 2 až 4 sekundy před stisknutím tlačítka nahrávání, takže nikdy nezmeškáte rozhodující okamžik.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY RX10M2 Digitální kompaktní fotoaparát s objektivem Carl Zeiss® s rozsahem 24–200 mm
Diskuze k produktu: sony-rx10m2-digitalni-kompaktni-fotoaparat-s-objektivem-carl-zeiss-s-rozsahem-24200-mm není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.