vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

SONY SEL50M28 Objektiv FE 50 mm F2,8 Macro

Kalkulačka splátek CETELEM
18111 Kč s DPH

14968 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: SEL50M28.SYX
Výrobce: SONY
Váha: 0,236
Záruka: 24 měsíců
SONY SEL50M28 Objektiv FE 50 mm F2,8 Macro
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
FE 50 mm F2,8 Macro

Dokonalý makroobjektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní použití


Všestranný „klasický“ 50mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností pro každodenní fotografování i pro snímání působivých makrofotografií 1:1.
•Bajonet E, formát Full-Frame
•Standardní makroobjektiv 1:1
•Kompaktní a lehké provedení


Specifikace objektivu

Bajonet

Bajonet E společnosti Sony


Formát

Full-Frame, 35 mm


Ohnisková vzdálenost (mm)

50


Ekvivalent ohniskové vzdálenosti 35 mm (APS-C)

75


Členy a povrch

7-8


Zorný úhel (35 mm)

47 st.


Zorný úhel (APS-C)

32°Světelnost (F)

2,8Světelnost (F)

16


Čepele clony

7


Kruhová clona

Ano


Minimální vzdálenost pro zaostření

0,16 m (0,53 stop)


Maximální poměr zvětšení (x)

1Průměr filtru (mm)

55


Stabilizace obrazu (SteadyShot)

– (integrováno v těle)Velikost a hmotnostRozměry (Š x V x H)

70,8 x 71 mm (2 7/8 x 2 7/8 palce)Hmotnost

236 g (8,4 oz)


Spolehlivý v náročných podmínkách

Konstrukce odolná proti prachu a vlhkosti zajišťuje vysokou ochranu a spolehlivý provoz při fotografování v náročných podmínkách. Můžete směle fotografovat v mírném dešti nebo za větrného počasí.

Pro momentky i makrosnímky

„Normální“ ohnisková vzdálenost objektivu 50 mm je ideální k fotografování krajin a portrétů, avšak i blízkých objektů. Asférický člen opatrně vyrovnává zakřivení pole, čímž zachovává nejvyšší kvalitu obrazu od středu snímku až po jeho okraj.

Srozumitelné ovládání pro snadné pořizování makrosnímků

Pomocí přepínače režimu ostření můžete rychle přepnout mezi manuálním a automatickým ostřením, čímž se snadno přizpůsobíte náhlé příležitosti vytvořit makrosnímky. Omezení ohniskové vzdálenosti nastaví ohniskovou vzdálenost objektivu na nejrychlejší automatické ostření. Tlačítko aretace zaostření zastaví ostření kdykoli, když chcete pořídit kontrolované a stabilní snímky.

Stupnice zvětšení a vzdálenosti

Stupnice zvětšení a vzdálenosti zvyšují praktičnost díky přesným číselným indikacím, které mohou skutečně pomoci k dosažení požadovaného zvětšení a zaostření pro pořízení makrofotografií.

Kompaktní lehké provedení

Maximální průměr 70,8 mm a délka 71 mm s celkovou hmotností pouhých 236 gramů 8,4 uncí nabízí úžasnou mobilitu a snadné ovládání. Tento objektiv je skvělý pro kompaktní fotoaparáty řady alpha, a je tak ideální volbou pro každodenní použití.

Vynikající efekt bokeh a ostrost v celém záběru

Vysoce výkonná optická konstrukce, která obsahuje člen ze skla ED, minimalizuje chromatickou vadu, a to i při focení zblízka, čímž přispívá k vynikající ostrosti v celém záběru. Rozostřená pozadí jsou krásná díky mechanismu s kruhovou clonou, která napomáhá k plynulému efektu bokeh s přirozeným osvětlením. Díky tomu budou focené objekty ještě výraznější.

Úchvatné makrosnímky

Díky minimální zaostřovací vzdálenosti 16 cm se můžete dostat dostatečně blízko a pořídit skutečně velkolepé snímky v životní velikosti. Odpadá potřeba hýbat celým fotoaparátem k nalezení vhodné vzdálenosti, takže je jednoduché fotit předměty na ploše, aniž byste se museli zvedat z místa. Je to skutečně výjimečně užitečný objektiv pro každodenní použití.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k SONY SEL50M28 Objektiv FE 50 mm F2,8 Macro
Diskuze k produktu: sony-sel50m28-objektiv-fe-50-mm-f28-macro není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.